Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Léteznek olyan fiatalok,...

Léteznek olyan fiatalok, diákok, akiket érdekel a politika, a társadalomtudományok vagy a filozófia?

Figyelt kérdés
A baráti társaságomban kb senki sincs, akivel ilyenekről tudnék beszélni, szóval gondoltam teszek egy próbát, léteznek-e ilyen emberek, vagy csak én vagyok hülye. :D

2018. nov. 3. 02:11
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Itt rengeteg értelmes ember van akivel tudsz beszélgetni, Takácsot ajánlom, Ő az egyik szakértő itt :)
2018. nov. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nemaRendőrség ***** válasza:
40%

A legtöbbünket érdekel a baráti társaságomban, de nem szoktunk beszélgetni róla.

Tipikusan olyan téma amiben mindenkinek más a véleménye és csak a veszekedés jön ki belőle.

Egyedül egy ballib barátom nem tudja befogni a száját, és minden héten szidja valamivel a kormányt, de nem törődünk vele

2018. nov. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom hogy gimis vagy egyetemista diákokra gondolsz-e, de egyetemistaként itt vagyok. Gimiként is érdekelt a politika, de akkor én is úgy éreztem magam mint te hogy mindenki csak annyit tud a témáról amit otthon a szüleitől hall...
2018. nov. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha megnézed a tévékben megjelenő politológusokat, 1-2 kivétellel mind fiatal. Ők is jöttek valahonnan, voltak ők még fiatalabbak, diákok. Persze, hogy ők vannak kevesebben. Én is úgy látom, hogy a fiatalok többsége olyan, amiről írsz.
2018. nov. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
A politika igen, a társadalomtudományoknak és a filozófiának nem sok értelmét látom.
2018. nov. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Miért kell fiataloknak vagy diákoknak lenniük? A legtöbbet csak az érdekli, hányan lájkolták a hamburgerükről feltöltött fotót. Beszélgess inkább idősebbekkel, nyugi, nincs korhatár :) Ne mondd el hány éves vagy és kész. Meg fogsz lepődni.
2018. nov. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bölcsész szakosok között nézelődj.
2018. nov. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Léteznek, csak a megfelelő helyeken kell őket keresni. Engem is érdekelnek a humán tudományok, bár én már nem vagyok annyira fiatal.
2018. nov. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!