Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha Orbánt meg akarnák buktatni...

Ha Orbánt meg akarnák buktatni erővel, szerinted lenne pár százezer fideszes akik akár életük árán is megvédenék, tehát polgárháborúba taszítanák az országot miatta?

Figyelt kérdés
2018. nov. 9. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ez simán lehetséges. Törökországban is ugyanez volt még ha azt nem is érdemes igazán a magyar helyzethez hasonlítani. Előszőr mennének zoknak az örző-védő cégeknek az emberei, akik kormányközeli kapcsolatokat ápolnak, illetve ha lakossági felhívást tesznek, mit Törökországban is, akkor biztosan sokan lennének, akik kimennek.


Törökországban így nézett ki a felhívás: https://www.youtube.com/watch?v=Brd2o-UwbM0

2018. nov. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Molyember ***** válasza:
64%
Egész biztosan. Észak-Koreában nincsenek olyan fanatikus hívei a rendszernek, mint nálunk.
2018. nov. 9. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tuti. Legfőképpen öregek, de a rendőrség, honvédség, TEK, Kövér parlamenti gárdája, stb. is mind ott lenne.

Nincs is ezzel semmi baj. Sokkal jobb, ha magától bukik meg.

2018. nov. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%

Volt sok százezer "fideszes" aki megvédte a választott kormányát az elmúlt években, erről nem kell találgatni.

Ilyen volt az összes békemenet és a választásokon való nagy arányú részvétel is.

A békemenetek sok olyat akadályoztak meg amiben ti reménykedtek, a választott kormányzat kívülről való megbuktatását. megmutatták a választóik, hogy nem engednek belőle, nem hagyják.

És mindezt megtették egyetlen atrocitás nélkül, nem egyszer, hanem nyolcszor.

Tehát álmodozhattok itt polgárháborúról meg Orbán erőszakos megbuktatásáról, de amíg a soron következő összellenzéki gigamega kormánybuktató tüntire még maguk a szervező pártok sem mennek el és ismét lesztek vagy kétszázan az újságírókat is beleszámítva, addig hiába.

2018. nov. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%, hogy vannak ilyenek, sokan, de nem kevesen. Tuti még mozgósítani is tudnának erősítést.
2018. nov. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Volt sok százezer "fideszes" aki megvédte a választott kormányát az elmúlt években, erről nem kell találgatni."


Na igen. A gondolmodásra képtelen, feltétlen engedelmességet tanúsító pártjatonäk kinevelése eredményes volt. Szándékosan nem hadználtam az "agymosott" kifejezést, hátha vannak érzékenyebb lelkű rajongók errefelé.



"Ilyen volt az összes békemenet és a választásokon való nagy arányú részvétel is."


Aminek során a szavazók 49%-a voksolt a fideszre egy "tiszta", "igazságos", "őszinte" kampány után, objektív médiatájékoztatás közepette...


"A békemenetek sok olyat akadályoztak meg amiben ti reménykedtek, a választott kormányzat kívülről való megbuktatását."


Ha a kormányt valóban meg akarnák buktatni külső hatalnak, mint ahogy ti vizionáljátok ezt mwgrendelésre, Irbán már nemcsak politikus nwm lenne, de élő ember sem.


"megmutatták a választóik, hogy nem engednek belőle, nem hagyják."


Mert a párthűség mindenek felett. Szándékosan nem mondok agymosást, hátha vannak itt èrzékenyebb lelkű rajongók is...


"És mindezt megtették egyetlen atrocitás nélkül, nem egyszer, hanem nyolcszor."


Nem rajtatok múlt, hogy ez atrocitás nélkül zajlott le.


"Tehát álmodozhattok itt polgárháborúról"


Ki fantáziäl folyton forradalomról? Ki adta ki az ukázt, hogy tartsuk szárazon a puskaport?

2018. nov. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

2018.04.08-án újabb négy évre meg lettek választva, demokratikus úton (tudom, tudom csaltak....)

Milyen erőszakos megdöntésre is gondolsz? Akik ezt tervezik azokat remélem nagyon gyorsan letartóztatják!

Kész, demokrácia van! Majd ha lesz jó ellenzékünk, akik reális alternatívát jelentenek, akkor le lehet őket váltani

2018. nov. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Fideszes vagyok és az életem árán is megvédem a hazámat és a vezetőmet!


18/fiú

2018. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A polgárháborút azok kezdik, akik erővel akarnak megdönteni valamit... nem azok akik erővel válaszolnak rá. Itt bukott meg a logikád.
2018. nov. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!