Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Cigánybűnözés. Teljessen...

Cigánybűnözés. Teljessen eggyetértek Lakatos Attila cigányvajda felszólalásaival. Nagy igaszságokat mond, és végre valaki tenni is akar a cigánybűnözés megfékezése érdekében. Nektek mi a véleményetek erről a témáról? Esetleg személyes tapasztalat?

2010. jún. 26. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pont ma tettem fel Facebookra a videókból kettőt... nagyon ott van, és szerintem az első cigány ember, akivel mi, nem cigányok is egyetértünk. RESPECT!
2010. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%

A helyesírásba nem kötök bele, szint alatti poénkodás lenne, plusz én sem írtam sokkal jobban 14 évesen.

Érdekes, hogy ha valaki azt mondja, amit hallani akarunk, akkor nem számít a származása, vagy hogy ki is ő ( ajánlott jelenet: Nyúl Béla szónoklata a dühödt tömegnek) azaz, ha egy roma vezető azt mondja, nincs cigánybűnözés, az hazudik a jobberek szerint, ez az ember meg igazat beszél. Érdekes hozzállás.

Én csak azt tudom mondani, amit korábban: nincs cigánybűnözés, cigány bűnözők vannak - azaz, pontosítok: a többség által cigánynak tekintett bűnözők, mert nem lehet tudni, van e roma identitásuk.

Liberálisként a szabad fegyvertartás híve lennék, és a magántulajdon megvédését fontos dolognak tartom, csak az a nagy helyzet, hogy ha ez 2006-ban érvényben lett volna, megannyi "forradalmárt" lőttek volna agyon az emberek, hogy védjék a kocsijukat a rongálás ellen.

2010. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ez ígyis van.ezt a cigányokis tudják, és ezért ott próbálnak neki keresztbetenni, ahol tudnak.videó hozzá: http://www.youtube.com/watch?v=I0HAuzsJdzM&feature=related
2010. jún. 26. 15:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Igaza van
2010. jún. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak annál lehet bármit elérni, aki maga sem áll ellen. A cigányok pedig ellenállnak. Annyi támogatást kapnak, hogy ha akarnának kitörhetnének a nyomorból, de nem is akarnak, jól szórakoznak a balhéik közben, náluk dicséretes dolog a bűnözés.
2010. jún. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

cigánybűnözés?! ha van, akkor lennie kell magyarbűnözésnek, németbűnözésnek..stb is.Nem vagyok híve az általánosításnak, sőt elítélendőnek tartom.

Én nem is a cigányokra fognám leginkább a kis értékű lopásokat hanem a mély szegénységben élőre.És köztudott(sajnos nem az), hogy a mély szegénységben élőknek kb 40%-a roma.Igen, a többség magyar ember mint te, vagy én.

Bár jobbikos berkekben már őket inkább fehér cigánynak titulálják, ami nevetséges.

2010. jún. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
A 40 és 47%os két ciggert fel kéne kötni.
2010. jún. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

43

Majd ha elmúlsz 16, visszatérhetünk a témára:)

2010. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
kicsit hülyeségeket beszél azér miaz h ha nemfogjuk munkához jutattni őket? há bassz*kmegminket jutattnak munkához? mert sztem mi keresünk és úgy jutunk hozzá...
2010. jún. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem is igaSZat mond, nagyon nagy igaszságokat. Teljes mértékbe eggggyetértek vele.


40% én belekötöttem :(


Kérdezőnek egy jó tanács, annyi idő alatt, míg megcsináltad ezt a topicot, legalább 4 oldalnyit elolvashattál volna a Magyar helyesírási szabályzatból. Mindenki jobban járt volna :( Mivel ez a topic 2 naponta felkerül.

2010. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!