Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc vicces, poénos...

Mi a kedvenc vicces, poénos politikai momentumod, történeted, hozzászólásod?

Figyelt kérdés

Mai napig nem tudom megunni, hogy ugye a Fidesz 2/3 az ellenzék szerint azért történhetett meg, mert vidéken az embereknek nincs csak az M1.

Aztán ezt szokták ekézni, hogy persze, vidéken az emberek még mindig jurtában laknak, gulyást főznek és népviseletben járnak:DDD


2018. nov. 25. 08:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
A mai magyar politikában nincs semmi vicces, poénos. Dühítő, az van. A második mondatod sem az, inkább szánalmas. Bocs.
2018. nov. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Persze, hogy szánalmas, hogy ennyire ostobák és korlátoltak az emberek, de attól még vicces.
2018. nov. 25. 08:50
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
meg kozepsulis voltam.hazafele buszon beszelgettunk egy iskolatarsammal,(felettem jart vagy 2 osztallyal).nemistudom mar mikor volt pontosan,szoba jottek tortenelmi dolgok,II.vilaghaboru et cetera.aztan ugye,jewish aknamunka a nyugati vilagban,a haboruhoz kapcsolodoan.es elottunk egy bacsi,valahogy meghallotta,es hatrafordul,es igy lazan mondta,"hat igen,ezek a Davidek " ..vagy valami ilyesmi.ergo osztotta az allaspontunkat.hatalmas,soha nem felejtem el.ugy latszik az idosek kozt is vannak nyitott szemmel jaro emberek.remelem meg el a bacsi,jo egeszseget kivanok az ilyen uraknak.
2018. nov. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mégis ki "ekézi" ezt a jurta-gulyás-népviselet" dolgot? Én még nem hallottam ilyet. Az én szóhasználatomban az "ekézés" kemény kritikát, támadást jelent.
2018. nov. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A támadás ez, hogy szándékosan túltolja és vet fel szélsőséges példákat, amik kellően kihangsúlyozzák, hogy mekkora hülyeség is, hogy vidéken csak M1 van.
2018. nov. 25. 09:27
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

A kérdésed már eleve poénos. Nem kell ahhoz csak M1-et nézni, hogy átverjék az embereket. A médiák 99%-ából ömlik a kormánypropaganda, a kínos hírekről pedig mélyen hallgatnak.

"Persze, hogy szánalmas, hogy ennyire ostobák és korlátoltak az emberek"

Pont te vagy korlátolt. Hozzád se jut el más, mint a fidesz hazugságai. Ha kiegyensúlyozott tájékoztatás lenne, akkor a fidesz már rég nem lenne. Sőt, ha még független ügyészség is lenne, már a fidesz fele börtönben lenne.

2018. nov. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Pedig hiszed vagy sem a fideszes médiauralom jó pár százezer szavazatot hozott, tudod ezért tartják fenn a pártmédiát, hogy szavazókat hozzon, hogy a biztos szavazók hitét megerősítse a bizonytalanokét meg befolyásolja. Ha nem hozna eredményt nem ölnék el évente a tízmiliárdokat rá.

Egyébként ez a "vidéken csak az M1" egy ostoba leegyszerűsítése egy valós jelenségnek, tudod mi van ingyen? a 14 TV-s alapcsomag, amiben van az RTL Klub ami nem fideszes (annak a politikai műsora naponta egy híradó), az országos lefedettségű rádiók mind fideszesek, ha pedig valaki beleolvas a megyei lapba, az is mind fideszes.

Márpedig vidéken jellemzően alacsonyabb jövedelműek élnek, akik nem fizetnek elő szélessávú netre meg 150 csomagos kábel TV-re. Állj, mielőtt beírjátok ketten hárman, hogy nálatok XY-ban is van ilyen meg olyan kábelTV csomag, azért azt ti is pontosan tudjátok, hogy az átlag nem ez. Szóval attól, hogy páran viccesnek érzik a valóság kimondását még az valóság marad a fideszes média, főleg vidéken rettentően nagy hatással rendelkezik.

2018. nov. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mikor Kovács László azt mondta, nem 23 millió románnal riogattak, mert a csecsemőkre nem gondoltak... A butaság és a gonoszság sokszor korrelál, de ezt a Fidesznél is látjuk, meg az összes "demokratikus", magyarellenes pártnál a migránssimogatástól a sorosozáson át a cukiskodásig.
2018. nov. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Hát az tényleg vicces, hogy a Fidesz ellopott több ezer milliárd adóforintot, és abból undorító retrográd gyűlölködő propagandát próbál lenyomni mindenki torkán. És működik, az emberek a saját pénzüket ajánlják fel a Fidesznek, hogy még többet lophasson és még többet sorosozhasson, migránsozhasson, brüsszelezhessen belőle.


Lehet csak én nem reggeliztem elég tréfa répát, de nekem a hazám tönkretétele nem vicces.

2018. nov. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem politikus mondta ugyan hanem egy betelefonáló az egyik véleményműsorban még sok éve: az Orbán SZŐLŐBÁNYÁI azok amikkel ellopta az ország pénzét.
2018. nov. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!