Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Andy Vajna miért lett kegyvesz...

Andy Vajna miért lett kegyvesztett?

Figyelt kérdés
A rádióba halottam,hogy liberális haza áruló.

#film #Andy Sixx #Vajna #kegyvesztés.
2018. nov. 30. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Én nem tudom, hogy kegyvesztett lett-e már, bár szerintem is rászolgált. Nagyon elcseszte a filmes szektort. Magyarellenesek nyerték a Hunyadi film pályázatát - fogatókönyv írás, filmkészítés; hosszú ideje nem készülnek igazi magyar történelmi filmek, ami készült az hollywoodi gány. Nem adott lehetőséget nemzeti művek készülésére - pl. a nagy sikerű Bán Mór Hunyadi könyveket is beadták megfilmesítésre, Andy barátunk lesöpörte. Tán Was Albertes témát is lesöpört. Nem lehet sokáig ezt művelni. Meg különben is, kezdődik a kultúrharc.
2018. nov. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

Mivel ő volt a leggyengébb láncszem a haveri körben. Sejthető volt, hogy előbb-utóbb repül, mert csak a gondok voltak vele. TV2re ráköltöttek több milliót, nem tudta lenyomni az RTL Klubot sose (igaz, ez amiatt volt elsődlegesen, hogy az emberek baromira nem kérnek a nyílt propagandából).

A SugarGirlje miatt meg folyamatosan kapott jobbról-balról Orbán pofonokat. Hiába nem személyesen kapcsolódik Orbánhoz az ő balhéi, de akkor is egyik első számú embere volt Vajna, így állandó támadást kapott miattuk.

Emiatt nem is értem mit csodálkozik mindenki? Azzal fölösleges jönni, hogy nyertünk Oscarokat, stbt, mert ahhoz Vajnának semmi köze.

2018. nov. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Miatta nem nézhetjük a BL-t, spanyol, angol első osztályt. Még csodálkozol?
2018. nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Húde lexarom a focit.

Amúgy ezt nem hiszem,hogy meglépné, orbán focifejnek annyira szìvügye a falábúak szaladgálása,hogy más országoknak is stadiont épít.

2018. nov. 30. 18:11
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Talán múlt héten volt vele egy riport at Indexben. Aszerint nem lett kegyvesztett.

A Hunyadi filmre, meg úgy általában azt mondta, hogy van két -azaz kettő- történész szakértője, és nem kifogásolták.

Nem úgy néz ki, hogy kegyvesztett, még valami olyat is mondott, hogy a riport előtti hétvégén beszélgetett a miniszterelnökkel, és minden a szokásos.

2018. dec. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Producer havertol hallottam év végén, hogy a Fidesz vezetés és közte voltak konfliktusok, nem voltak megelégedve a filmek minőségével, az iránnyal. Már akkor lehetett tudni, hogy nagyon beteg, nincs sok neki hátra. Nem ismertem, de köszünhetünk neki jó néhány dolgot. Isten nyugasztalja.
2019. jan. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!