Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti is büszkék vagytok hogy...

Ti is büszkék vagytok hogy Magyarországon békés a karácsonyi vásár?

Figyelt kérdés
Azért erre (mint a tegnapi terrortámadás is megmutatta) Brüsszelben és egyéb nyugati országokban nem igazán van példa. Itt nálunk legalább nem kell azzal a tudattal vásárolgatni meg forraltborozgatni hogy valami elmebeteg arab legéppisztolyozza a fél vásárt, mert éppen olyanja van.

2018. dec. 12. 09:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Annyira jelentéktelenek vagytok, hogy még megmerényelni sem érdemes titeket.
2018. dec. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy strasbourgban robbantottak tegnap és brüsszel nem ország. Még falunak is elég tré ha az útjait nézed.
2018. dec. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azért én örülök hogy nálunk nem hatalmas betonelemekkel körbekerített géppisztolyos őrökkel tarkított karácsonyi vásárok vannak mint nyugat európában.
2018. dec. 12. 09:40
 4/15 anonim ***** válasza:
38%

#4

Bontsátok le még jobban az országot és még inkább így lesz.

2018. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Akkor lennék büszke ha az átlag magyar keresettel tudnál is venni valamit és nem menne el a pénzed tankolásra az odaút miatt.
2018. dec. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Átlag magyar keresettel is lehet venni.
2018. dec. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%

,,tt nálunk legalább nem kell azzal a tudattal vásárolgatni meg forraltborozgatni hogy valami elmebeteg arab legéppisztolyozza a fél vásárt, mert éppen olyanja van."


Csak attól kell tartanod mikor megy be egy cigó, aki szerencsés esetben is csak ellopja mindenet míg nem figyelsz, vagy ki figyel téged és, ha úgy mész egyedül akkor simán kirabol. Tényleg biztonságosabb Magyarország.

2018. dec. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"BBKristof nevű felhasználó válasza:


Akkor lennék büszke ha az átlag magyar keresettel tudnál is venni valamit és nem menne el a pénzed tankolásra az odaút miatt."


esetleg menj el dolgozni és akkor lesz pénzed

2018. dec. 12. 10:10
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Igen, büszke vagyok. Mondjuk 10 éve "nyugati országban" élek, és itt sem géppisztolyozott le engem soha senki. Azért erre is büszke vagyok.
2018. dec. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Azért én örülök hogy nálunk nem hatalmas betonelemekkel körbekerített géppisztolyos őrökkel tarkított karácsonyi vásárok vannak mint nyugat európában."


Hmmmm... pedig én már láttam betonelemmel díszített, rendőri autóval színesebbé varázsolt karácsonyi vásárt Pesten.

2018. dec. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!