Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Üdvözlet! A kérdésem a követke...

Üdvözlet! A kérdésem a következő. Ha az Unió jogállamisághoz köti a kifizetéseket és Magyarországnak nem utal, ezzel beismeri, hogy az országunk nem jogállamként működik? Ha ez így van, én kérhetek-e menekült jogot bármely egyéb uniós országban?

Figyelt kérdés
2018. dec. 21. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek neked menekültjog, amikor fogod magad és leléphetsz?
2018. dec. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert akkor jár egy kis segílyke is a szegíny menekültnek.
2018. dec. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Végül is valóban ilyen országokból fogadnak a fejletteb, demokratikusan működő országok menekülőket.
2018. dec. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Leigénylem én is Németországban a segílyt. Németül úgy is tudok, ingyen elmegyek náluk egyetemre, tiszta haszon.
2018. dec. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Van aki a feltett kérdésre is válaszolni is tud?


Igen, én mehetek, de nem mindenki ilyen szerencsés. Van aki halálra van itt ítélve annak ellenére, hogy nincs háború. (Aki nem hiszi járjon utána)


Mi a baj avval ha valaki segélyt kap egy olyan országtól, aki saját maga teremti meg ezekhez a feltételeket?

(Bevallom itthon sem kértem segélyt soha)


Miért nem kérsz? Ha jár neked használd ki. Ha meg nem...


Engem igazából az érdekelne, hogy az unió hogy ítéli meg kis országunk helyzetét?

2018. dec. 21. 15:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Külföldön (meg az értelmesebbje belföldön is) régóta tudják hogy itthon maximum papíron van jogállam, a gyakorlatban 8 éve nincs. Puha diktatúra van, csak sajnos a nagy liberalizmus előnye egyben a hátránya is, miszerint az EU, ENSZ stb. nem szól bele országok belügyeibe, akkor sem ha történetesen egy diktátor és bagázsa kapaszkodik hatalomra ész gyalulja le az országot.
2018. dec. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!