Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Orbánt összekeverték Mike Pompeo-val, majd egy kamuprofilt linkeltek róla a brazilok?

Figyelt kérdés

Itt van bővebben:


[link]


Én már rég nevettem ilyen jót, remélem ennek a híre eléri O1G-t is. :)


Ez a legjobb:

"Orbán Viktor vagyok, jelenleg vizen és kenyéren élek a Lánchíd alatt."


2019. jan. 2. 23:32
1 2
 1/12 Valaki Valamikor2 ***** válasza:
20%
Csak azt nem értem hogyha meghívták, akkor név szerint hívták meg. Akkor hogy keverhették össze?
2019. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem a hírt olvasva Orbán is elhitte egy órára, hogy ő fontos ember...
2019. jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Olyan ez mintha valaki megkérdezne itt az utcán egy embert, hogy Lesotho-nak ki a miniszterelnöke, valszeg csak lepkézne mert életében még csak az országról sem hallott, nos attól, hogy sokan azt hiszik ez a világ közepe, attól MO sem ismertebb világszinten.
2019. jan. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Nem lehet minden kis putri ország diktátorát fejben tartani, na. :D

Amúgy, ha ez az igényesség fogja jellemezni ennek a baromnak a kormányzását, akkor Brazília is kemény évek elé néz. :D

2019. jan. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Alt-right alapok. Azon élvezkednek, hogy nyilvánvalóan nem igaz vagy nyilvánvalóan borzalmas dolgokat mondanak, és aztán jót röhögnek a "triggerelt" "libsiken" (értsd: normális embereken), akik komolyan veszik és felháborodnak. Minél nagyobb elmebeteg állatságot mondanak, annál nagyobb tapsot kapnak az agyhalott rajongóiktól. Lásd még: Milo Yiannopolous, Sargon of Akkad, Donald Trump és az az egész társaság. Bolsanaro ugyanez. Sportot űznek abból, hogy hazudnak. Mert ők nem információban utaznak, hanem libsi felháborodásban. Az ő rajongóik nem tények alapján döntenek, hanem az alapján, hogy mi húzta fel leginkább a libsiket.
2019. jan. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

- Te, ki ez? Mike Pompeo?

- Nemtom, nem hiszem...

- Akkor ki a geczi ez?

2019. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Hát ez nagyon nagy, szakadok. :'D
2019. jan. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12%
Várom a poént!
2019. jan. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2019. jan. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Várom a poént!!
2019. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!