Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha egy Magyarország-Románia...

Ha egy Magyarország-Románia focimeccsen a románoknak drukkolok, mert nem tudok már azonosulni a magyar focival, akkor hazaárulást követek el?

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 12:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Természetesen minden más sportágban a magyaroknak szurkolok, szóval nem a magyar gyűlölet beszél belőlem.
2019. jan. 6. 12:17
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem feltétlenül, lehet, hogy csak tudatlan vagy, vagy nem érdekel. De hazaárulás akkor sem lenne, csak következtetni lehetne rá, hogy hazaáruló vagy, mint oly sokan.
2019. jan. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Magyar foci az valóban egy vicc.

Ez nem haza árulás. Azt se veszed annak, ha valaki nem magyar terméket vesz a boltba, mert nem szereti. Sok mindenből jó a hazai, de a foci az nem ilyen.

A véleményed kinyilvánitásához viszont jogod van. Ha a románoknak akarsz szurkoli tedd azt. Bár én inkább ott hagynám, mert én meg utálom a románokat.

2019. jan. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kutyát nem érdekli
2019. jan. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

Az én hozzáállásom ezügyben a következő, ha bármilyen sportágban van Magyar résztvevő csakis annak szurkolok, ha nincs akkor a fehérembernek, ha az sincs akkor csak nézem és győzzön a jobb.

Ezért aztán az én szememben az aki nem a Magyarnak vagy a fehérembernek szurkol az egy nagy nulla, nem hazaáruló, de ahhoz nagyon közel van.

2019. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Az a magyar állampolgár, aki Magyarország függetlenségének, területi épségének vagy alkotmányos rendjének megsértése céljából külföldi kormánnyal vagy külföldi szervezettel kapcsolatot vesz fel vagy tart fenn, bűntett miatt öt évtől tizenöt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."

A Btk. 258.§ így definiálja a hazaárulást, tehát te nem követsz el hazaárulást, pont.

2019. jan. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha fociról van szó, én mindig a magyarok ellen szurkolok, és egy szelíd mosolyt eresztek, amikor "rendkívül váratlanul" a magyar csapat veszít. Ezek a kétballábas, lusta ingyenélők, akik focistának nevezik magukat, csak az adófizetők pénzén tengődnek, miközben 2 km-t nem tudnak lefutni egyhuzamban.
2019. jan. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Estádio de Felchút ***** válasza:

Ez nem hazaárulás, te kis butus.

Ettől függetlenül az ultrák úgy elvernek, hogy nem kelsz fel többet.

2019. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
amig focirol van szo addig itt semmi se hazaárulás
2019. júl. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!