Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek is lúzerség ami...

Szerintetek is lúzerség ami vele történt?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jan. 7. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szomorú
2019. jan. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Az igazán szomorú az, hogy az ehhez hasonlóak elég gyakori jelenségek. Nem csak az ilyen megcsalás, hanem amikor gyerekkel akarja sok nő magához láncolni a férfiakat (főleg, ha gazdag vagy híres). Neveket nem fogok írni, így azt hiába kér bárki, de tudok olyan esetről, mikor egy csaj egy hazai híresebb youtubessal felakarta csináltatni magát, ezzel magához láncolva őt a hírnév miatt.
2019. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért kell minden gyereknél DNS-vizsgálat, egy komolyabb babakocsi árából megvan.
2019. jan. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha megcsal a házastársad akkor te vagy a lúzer, és megérdemelted a sorsodat?
2019. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan mondás, hogyha a világon minden gyerek visszamenne a természetes apjához, akkor bekövetkezne a Földön ismét a népvándorlás.

Elolvastam az angol cikket, abban le van írva, hogy a 3 gyerek közül 2 megszakította vele a kapcsolatot, azért mert visszaperli az ex feleségnek adott pénzt.

Nehéz dió ez!

Elgondolkoztam, hogyha én multimilliomos lennék, akkor mit tettem volna, különösen annak tudatában, hogy soha nem lehetett volna gyerekem.

Nyilván a nővel szemben eljártam volna valamilyen formában, de a fiúkat, akiket magaménak hittem, neveltem felnőtt korukig biztos nem hagytam volna, hogy megszakadjon a kapcsolat, mert sajátomnak tekintettem volna őket, különösen, hogy ma már tudja, hogy neki nem lehetett volna soha.

2019. jan. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos elég sok ilyen van, egyszer olvastam hogy 10 és 20% közé tehető, amikor tudta nélkül nem a férj az apuka. Oltári pofára esés, de talán nem lúzerség, mert ezt így a fickó nem tudhatta előre. Meg aztán nem igazán jut eszébe az embernek egyből dns vizsgálatot csináltatnia, amikor gyereke születik és alapvetően bízik a feleségében.

Viszont az is igaz, hogy minden férfinak tudnia KELL, hogy EGYETLEN nőben sem lehet megbízni 100%-osan. A nők teljesen másképp vannak huzalozva, teljesen más az életcéljuk, teljesen eltérő az értékrendjük, valamint a hozzáállásuk ahhoz, hogy mi jó és mi nem az, és hogy mit lehet beáldozni a céljuk elérésében. Érdekes, hogy az áldozatot legtöbbször nem ők hozzák, hanem hozatják a férfiakkal. Ezért van az, hogy a nők egy megcsalást (mármint amikor ők csalnak) bagatell dolognak tartanak, és könnyen magyaráznak olyasmivel, hogy a férfi nem foglalkozott velük, és ezért nekik járt a kárpótlás bla-bla-bla.

Több felvilágosítást kellene adni a férfiaknak, hogy a nők MINDEN egyes szavát egészséges kétkedéssel fogadják, és a nőkkel kapcsolatos kulcsfontosságú dolgokat kétszeresen is ellenőrizzék le, hogy ne fordulhasson ilyesmi elő, vagy legfeljebb csak nagyon ritkán...

2019. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hányingerkeltők az ilyen nők, sajnos egyre több van belőlük.

Én is ismerek ilyen férfit aki 22 éven át hűségesen dolgozott a két fiáért és 22 év után tudta meg hogy nem az övé a két gyerek, amikor felelősségre vonta a feleségét az azt mondta neki hogy nemtehet erről, a férj megkérdezte tőle hogy akkor ki a k-u-r-v-a- anyád tehet róla. Nem csodálkozom hogy elvesztette a türelmét.

2019. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem lúzerség, csak tipikus női viselkedés, nem könnyű kivédeni
2019. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!