Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Annak aki 60+ feletti és...

Annak aki 60+ feletti és annyit nem ért el az életben, hogy elég pénze legyen ahhoz, hogy boldogon éljen minek nyugdíj?

Figyelt kérdés

Konkrétan minek ezeket támogatni? Aki annyira életképtelen és szerencsétlen minek még segíteni? Max túlélni tud. Aki 60 éves korára annyi egzisztenciát nem hozott össze, hogy normálisan megéljen a félretett pénzéből, az ő hibája.


Nem politizálok, senkit nem támogatok, egyik pártot sem. Az én jövőm nem mástól függ.


Ugyanez a példa: ne a csövesnek adj, a vállalkozónak, ő majd befekteti!


2019. jan. 11. 14:32
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
93%
Napi kamu! Nem hiszem el, hogy valakiknek kielégülést okoz ha kamu provokatív kérdést ír ki.
2019. jan. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
90%
nem álltál kétszer sorba, mikor az észt és a megértő szívet osztották, de azt azért megértheted, hogy nem akarnak lotyók, mocskok lenni az emberek a pénzért
2019. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Jah, a magyarral együtt 5 nyelven beszélek, van diplomám, nem tesco-s kasszásként fogom várni a nyugdíjat amiért megdolgoztam :D Jó helyre születtem? Igen. Tettem amiért kellett. Tettem. Más meg várja a semmiért a csodát, nem vagyok Fideszes, lexarom ki van fent, semmit nem számít. Se itt se máshol.
2019. jan. 11. 15:12
 14/47 anonim ***** válasza:
94%
26 évesen még nőként is lehetne több eszed.
2019. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
92%

#12

Ja, hogy qrvának álltál? Kösz nem!

Az ilyen "életvezetési tanácsokat" tartsd meg magadnak, mert a többségnek erre nincs gyomra!

A lakást meg a szüleidtől kaptad?

Akkor milyen alapon osztod itt az észt te szerencsétlen!

2019. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
91%
Az a te dolgod, hogy qrválkodással szerezted az egzintenciádat és ebből semmit nem adóztál. Akinek a fele a fizetésének bemegy az államkasszába többek között nyugdíjra!!! az csak kapjon már nyugdíjat is akkor belőle, de gondolom akkor ez az összefüggés már magas neked.
2019. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
89%

Akkor lehet(ne) némi igazság a felvetésedben, ha mindenki egyenlő esélyekkel indulna az életben. Szerencsére azért az igazságosságon felül létezik még szociális érzékenység is, ami beléd nem sok szorult.

Btw akkor mit csinálnál velük? Utcán döglődni már nem lehet.

2019. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:

Nekem nincs eszem?


Úgy élek ahogy akarok és ahogy tudok.


Annak van esze, aki +60 felett annyit nem tudott félrerakni, hogy megéljen belőle ? Hm? Még mindig nekem nincs eszem? Az neked normális, hogy ok.. fizeti a járulékot, stb. de egy ember 60 éves korára ne tegyen annyit félre hogy tudja élvezni a maradék életét?

2019. jan. 11. 15:17
 19/47 anonim ***** válasza:
93%

Hova lett a 12-es bejegyzésed Kérdező, amiben leírtad, hogy qurválkodtál és abból jött a nagy lóvé?

Kár volt töröltetni, tanulságos volt!

2019. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
# 19, ha nem lenne nyugdíj, akkor mondjuk nem elinnák vagy elköltenék fszságokra hanem tudnák, hogyha nem lesznek képesek dolgozni, akkor csak magukra számíthatnak. Amúgy meg aki nem él jól, annak hogyan vagy ideje itt írogatni?
2019. jan. 11. 15:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!