Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy az OPNI-ba...

Az igaz, hogy az OPNI-ba visszajárnak a betegek?

Figyelt kérdés

Olvastam 1-2 kommentbe hogy a régen ott kezelt betegek nagyrészt ott élnek az erdőben és szeretnek visszajárni.

Ti erről tudtok valamit?

Azért ez elég hátborzongató.



2019. jan. 23. 00:56
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Elég keveset tudsz erről a két szakorvosi területről, igaz? Sima rendelés volt ott, mint más szakrendelőkben, de ez kórház is volt.

Én álmatlanság miatt jártam ott háromszor, egy barátom pedig epilepszia miatt rendszeresen.

Én meggyógyultam, az ő orvosa meg nyilván máshol rendel most, minek mennénk a Lipótmezei üres épülethez...?

2019. jan. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
És ide is rendszeresen írogatnak...
2019. jan. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Én is hallottam erről. Erről is lehetne egy jó kis tényfeltáró riport, vagy ez már annyira rossz fényt vetne a magyar egészségügyre, hogy jobb nem beszélni róla?
2019. jan. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én is inkább úgy vettem észre a nagyvárosban bolyonganak, és a gyakorira írnak, nem az erdőkben kuttyognak
2019. jan. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2019. jan. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2019. jan. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!