Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az önkormányzattól lehet...

Az önkormányzattól lehet lakást igényelni? Régóta itt lakok a kerületben.

Figyelt kérdés
Hallottam régebben valami ilyen lehetőségről, de ne nézzetek hülyének, csak kíváncsi vagyok rá.
2010. júl. 1. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Igényelni természetesen mindent lehet. :)
2010. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó-jó de adnak is?:) Tehát létezik ilyen lehetőség? Vagy hol tudok ennek utánanézni?
2010. júl. 1. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez már nem a Kádár rendszer:))). A legtöbb ember örökös bérleti joggal bír. Az önkormányzati bérlakás program viszont nem idegen a Fidesz politikájától, el tudom képzelni, hogy ennek lesz egy nagyszabású változata. Amit bejelentett ma a Matolcsy (pontosan nem emlékszem a nevére). Lényege, hogy az állam ingatlanvásárlásokba kezd, aminek a kibővítése lehet egy hosszútávú bérlakás rendszer. Nekem más a helyzetem, de vannak olyan kis fizetések Magyarországon, hogy egy életen át tartó kuporgatás kell egy lakás megvételéhez.
2010. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már van hol laknod minek akarsz igényelni?
2010. júl. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!