Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Honnan jön az a kacsa, hogy...

Honnan jön az a kacsa, hogy Európában 60%-kal csökkent a földgáz ára?

Figyelt kérdés

Gyakran látom osztva, ezt, és hogy ennek ellenére szegény magyarokat még itt is lehúzzák, mert nem csökkent a gáz ára.


Én 9 éve németeknél élek, amióta emlékszem, a lakosságnak 5-6 cent volt köbmétere, szolgáltatótól függően. Most fog állítólag rendesen emelkedni, de visszanéztem, hogy jól emélékszem-e, hát kb. 2010-óta stagnál. (visszább meg nem néztem.



#nem-lesz-gá-zá-remelés
2019. febr. 26. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert az emberek 80% nem olvas utána, benyalja a politikusi dumát.
2019. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom mert almát hasonlítanak körtéhez. Összehasonlítják a magyar árat amit a számlán látnak azzal a külföldi m3 árral, amiben nincsen benne semmilyen más költség, sem a szolgáltató haszna, csak a világpiaci ár - és kijön nekik valami, amit lehet ismételgetni, hiszen ahogy #1 jól írta, a legtöbben nem néznek utána.
2019. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csökkent...csökken...de nem jut el a fogyasztókhoz.
2019. febr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Innen jönnek a tények: [link]


A kacsák, a magyar kormánytól jönnek, pl "rezsicsökkentés".

2019. febr. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A statisztika szerint, 2018 novemberében volt egy 40%-os ugrás.

Ugrottak a számlák összel ennyit?

2019. febr. 27. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!