Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Erkölcsi bizonyítvány igénylés...

Erkölcsi bizonyítvány igénylése postán. Hogy?

Figyelt kérdés

Hallottam ,hogy ott is lehet ,és nekem lassan szükségem lesz rá ,de nemtudom hogy működik.

Nálunk a postán van automata ,abból lehet számot húzni ,viszont nincs rajta ilyen menüpont.


Ha tegyük fel valahogy megtalálom ,akkor mit kell csinálni? Kapok egy papírt ,kitöltöm és kész? Fizetni kell érte? Mi a pontos menete?


2019. márc. 6. 18:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Postán lehet igényelni, több helyen is le van írva/mondták is ,csak nem tudom a pontos menetét ,ebben kértem segítséget.
2019. márc. 6. 18:29
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Ügyfélkapun megigényled, kisvártatva hozza a postás és ingyenes.

Ha nincs ügyfélkapud, akkor trappolj be az okmányirodába és igényelj egyet, jó az másra is.

[link]

2019. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi, viszont a posta lenne legkozelebb ,az lenne a legkenyelmesebb mod :S
2019. márc. 6. 19:39
 4/8 anonim ***** válasza:

"Postán lehet igényelni, több helyen is le van írva/mondták is ,csak nem tudom a pontos menetét ,ebben kértem segítséget."


Hát mégsem.


Nem értem miért kell annyira erőltetni ezt és még a válaszomat is töröltetni, miközben semmilyen valótlan állítást nem írtam és csak simán a feltett kérdésre válaszoltam.


Az már nem az én hibám, hogy a kérdező nem olvasott utána rendesen.

2019. márc. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


Lapozz le a nyomtatvanyokig:)

2019. márc. 6. 23:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudsz venni a postán igenylolapot. Nyomsz mondjuk egy levelfeladadast, behívnak, megmondod mit szeretnél, 155 Ft maga az igénylőlap. Ertelemszerűen ki kell tolteni a benne szereplo papirt, lezárni a borítékot (az is jár hozzá) rairni a borítékra a neved, cimed, (a cimzett már rajta van), es feladod, mint egy sima levelet. Érdemes ajánlva feladni, úgy nyomon követhető, az 470 Ft lesz.
2019. márc. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszi.

Tehat akkor durvan 700Ft-bol megvan minden,ugye?

2019. márc. 9. 19:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen
2019. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!