Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehet olyan összefüggés, hogy...

Lehet olyan összefüggés, hogy inkább a balliberális beállítottságú magyarok mennek ki nyugatra dolgozni?

Figyelt kérdés
Mert hogy ez a típus örökké elégedetlen, bármilyen is a helyzete, és mindig többet és többet szeretne?

2019. márc. 19. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Hát, még mindig tisztességesebb megkeresni a jobb érvényesülés lehetőségét máshol, idegenben, mint itthon ellopni a közvagyont. Ha van ennek bármi köze a politikai beállítottsághoz.....
2019. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért, aki itthon dolgozik, az a közvagyont lopja? No ezt se hallottam még.
2019. márc. 19. 18:09
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Aki itthon dolgozik az magyar ember.
2019. márc. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

# 1!


Mindenki magából indul ki!

De kívánom, hogy a gyermekedet egy közvagyont lopkodó tanár oktassa, a vesédet meg egy ilyen orvos operálja! Idióta!


T.Kérdező!

Szerintem nincs ilyen összefüggés!

2019. márc. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerinted miért akarják ellehetetleníteni a szavazásukat? Miért nem szavazhatnak ugyanúgy, ahogy pl. az erdélyi magyarok, levélben?
2019. márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Nyilván a nyugatra menők nagy részének tele a hócipője a rendszerrel (attól függetlenül, hogy baloldaliak-e, vagy jobb).

És nyilván nagy részük nem szavazna a fideszre. Ezért nem szavazhatnak levélben, hogy minél nehezebb legyen szavazniuk - pl. elmenni a konzulátusra, ami akár sok 100 km-re is lehet.


Kedves kérdező! Mire alapozod, hogy a baloldaliak " mindig többet és többet szeretne"?

A baloldaliság pont arról szól, hogy szolidáris vagyok a rosszabb helyzetben levőkkel, nem magamnak akarok többet, hanem kész vagyok bizonyos szintig lemondani a közösség tagjainak javára.

2019. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk az amerikai diaszpóráról úgy tudom, hogy inkább fidesz pártiak.

A másik dolog, hogy ismerek olyan rendszeresen fideszre szavazó családokat, ahol a "gyerekek" már külföldön dolgoznak.

De az Egyesült Királyságban élők között is vannak vegyesen. Pl. amikor voltak tavaly a tüntetések (fideszeseknek: tüntik), az egyik kivándorolt fideszes hazánkfia fenyítette is az egyik ottani külföldi ellenzéki kistüntetés internetes szervezőjét – az interneten egy üzenetben - , hogy elcsapja őket kocsival, ha ki mernek menni tüntetni. Ez nem volt szép dolog. Szerencsére csak egy troll volt, mert nem történt semmi a kistüntetésen. Nem is voltak sokan, talán 40-en.

Egyébként, ki az, aki nem akar folyamatosan fejlődni és többet keresni, jobb életet élni? Azért húzza be a nadrágszíját az egyik, hogy a másik gyerekeinek és unokáinak legyen jobb? Mindenki tenni akar a saját családjáért és a saját életéért. Mert mindenkinek ez az első. Vagy nem mindig az a panasz, hogy sokan – és főleg az ellenzékiek – olyan élhetetlenek, hogy mindig felülről várják a változást, holott tenni kellene magukért? Akik külföldre költöznek, azok ezzel tesznek magukért. A saját kezükbe veszik az irányítást, aminek ez az egyik leggyorsabb módja. Le lehet pontozni, de én pl. drukkolok, hogy a britek megkapják a 2 év halasztást (amit May el akar majd érni a június végéig tartó hosszabbítás után), mert az jó az UK-ban dolgozó magyaroknak. Örülök, hogy van ez a lehetőségük is az embereknek és hogy ezáltal sokaknak jobb lett az élete. Akinek meg nem jött be a dolog, az úgyis hazajött már, akkor nekik is sikert szeretnék és remélem, hogy más módon elérik majd.

2019. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Előző!

Úgy tudom, a fenyegetéses eset Dániában volt, a helyi rendőrök nem vették viccnek a dolgot.

2019. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet, én is külföldi csoportoktól olvastam és mutatták az üzenetváltást is. De az is lehet, hogy több helyen is volt hasonló eset (akkor lehet, hogy ugyanaz a troll). A lényeg és szerencse, hogy az ilyen esetek csak trollkodások, de már a durvábbik fajtából.
2019. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

"Lehet olyan összefüggés, hogy inkább a balliberális beállítottságú magyarok mennek ki nyugatra dolgozni?"

Nem.

Az megy ki dolgozni aki kint jobb állást talál, mint itthon vagy aki máshol szeretne élni, dolgozni.

Csak a balliberálisokat hallod arra hivatkozni, hogy azért mentek ki merazorbán. de többségében olyan balliberálisokat hallasz, akik nem mennek ki, csak itt sipákolnak évek óta, hogy jajazonnalkimegyekmertittnemlehetélnidiktatúraésmostazonnalelmegyek. Aztán nem mennek sehová.

2019. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!