Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A börtön "lakóknak" szoktak...

A börtön "lakóknak" szoktak karácsonykor ajándékcsomagot küldeni?

Figyelt kérdés
Úgy értem persze hogy esetleg a közeli rokonaik akiket érdekelnek az küldhet tudom, de arra gondolok mint amikor ilyen gyűjtést szerveznek és pl cipős dobozba ajándokat lehet felajánlani(természetesen átnézik mielőtt megkapják). Van ilyen gyűjtés valami szervezet álltal?
2019. márc. 30. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Vazelint.
2019. márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla, hiszen nem rászorulók. Mindenki okkal van bent. Azért szerintem sokan nem pátyolgatnának pedofilokat, erőszaktevőket, gyilkosokat, uzsorásokat, striciket, dillereket stb...

Nem is igazán látnám értelmét, hogy ilyen embereknek bármit is adjunk. Ha adni szeretnék, vagy a sokból adnék, akkor azt az igazi rászorulókhoz juttatnám el. Nem olyanokhoz, akiket embernek se lehet titulálni.

2019. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs.


A vallási csoportba belépettek kaphatnak esetleg az egyházuktól.

Semmi egyéb.

2019. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát egymásnak adhatnak, ha érted mire gondolok.
2019. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Hozzátartozó már csak ruhacsomagot küldhet be a fogvatartottnak mivel a csomagot beszüntették tavaly júliusban.

van ez a Máltai meg Baptista szeretetszolgálat akik karácsonykor bejárnak börtönökbe akkor kapnak ilyen csokikat meg kekszet. Semmi más

2019. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!