Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van olyan facebook oldal ahol...

Van olyan facebook oldal ahol politikai diskurzust lehet folytatni?

Figyelt kérdés
Magyar és angol is megtenné, de olyat ne mondjatok ahonnan k!b@5zn@k ha politikailag inkorrekt amit írok.

2019. ápr. 15. 18:53
 1/7 A kérdező kommentje:
ui.: Facebook csoportat akartam írni nem oldalt.
2019. ápr. 15. 18:53
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A Facebook?

Legnagyobb cenzúra.

2019. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincsen, ami a facebooknak nem tetszik, azt kicenzúrázzák gyűlöletbeszédre meg a píszíre hivatkozva.
2019. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Persze hogy van ilyen, rengeteg.

Csak egy alapfeltétel van, szidni kell a zorbánt megafideszt.

Ahol ellenvéleménnyel is találkozni szeretnél, olyat nem fogsz találni, ahogy #2 és#3 írta, ott bizony azonnal beidul a cenzúra.

2019. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha még a magyarokat mocskolod akkor is "szeretni fognak" a faszbuk cenzorai. De ha másokra írsz csúnyákat menni fog a radír! Szerintem felejtős erre a célra.
2019. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Csak egy alapfeltétel van, szidni kell a zorbánt megafideszt."


Ekkora kamut régen hallottam! :D


Én kőkemény ellenzéki vagyok, és pontosan ezen okból van egy kizárólag TOR-ról használt kamu-profilom.

Ezt a profilt teljesen fidesz rajongónak alakítottam ki, hogy tagként képet kapjak róluk!


Annyi fideszes politikai csoport van, mint a szemét!

2019. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

#6 vagyok:


Még egy apróság:


A kereső.motornak köszönhetően, ha rendszeresen ellenzéki irányultságú kereséseket végzel, akkor a találatok között csak fideszre nézve negatív találatokat fogsz kapni!


Ezt hiszed cenzúrának.

2019. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!