Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? A gyakorikerdes...

Hennike kérdése:

Mit gondoltok? A gyakorikerdesek.hu nem áll láthatóan közelebb a jobbikhoz, mint a többi párthoz?

Figyelt kérdés

Az összes jobbikra vonatkozó kérdéseim ilyen-olyan indokkal ki lettek törölve. Diszkriminatív, büzdító stb. Pedig olyan volt, mint bármelyik másik párthoz kapcsolódó kérdés. Ezzel szemben, az alábbi kérdést nem törlik. Ez nem diszkrimibatív? Csak ha a jobbik van benne?


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__partok-kormanyzas__9..


2010. júl. 6. 13:55
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
mármint politikailag nem semleges - bocs a kavarért
2010. júl. 6. 13:55
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Igen, itt a Gyakori kérdéseknél csupa terrorista , fasiszta náci dolgozik, akik mindannyian ellened szövetkeztek egy dicstelen cél érdekében.
2010. júl. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem.A jobbikos aktivitás csökkent a választás óta,azelőtt nagyon aktívak voltak,az mszp-sek csöndben vannak néha megszólalnak egy egy antifidesz kérdésnél,a fideszesek pedig kivárnak,inkább ők is csöndben vannak,néha szociznak egyet,inkább a mindegyik pártot elutasítók aktivitása növekedett-
2010. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Az izraeli vagyok

Nekem meg nem toroltek egyetlen kerdesemet sem. Az az erzesem, hogy a szerkesztok igyekeznek tisztessegesek lenni. A latogatok tobbsege azonban Jobbikos.

2010. júl. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

Maga Hitler vezeti ezt az oldalt az Antarktiszról, csak, hogy a mocskos nácikkal összefogva minél több Jobbik ellenes kérdést törölhessenek és így erősebbé tegyük magukat!!

Ezt elhiheted, titkos informátoraim vannak!

2010. júl. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Nyilvánvalóan Lucifer a rendszergazda, már többször lebukott!:)
2010. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

hogy itt mekkora gyökér válaszolók vannak...

én csak egy egyszerű észrevételre kérdeztem rá, miért kell mindjárt ilyen gúnyos válaszokat írni? tisztelet a kivételnel

2010. júl. 6. 14:16
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

Lucifer csak egy moderátor, a főnök én vagyok. A pokolból irányítom az oldalt, Hitler pedig súgja az instrukciókat. Tudjátok sok a dolga, közben ki is képzi az új kecskepatás Waffen SS hadosztályokat, amikkel majd lerohanjuk a haladó szellemű Európát és mindenkit kiirtunk aki nem tudja visszavezetni a családfáját 1000 generációra visszamenőleg tiszta viking ősökre.


-Belzebub 666-

2010. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
szerintem meg nincs humorérzéked
2010. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad. .....:DD
2010. júl. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!