Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Érvénytelenül szavaztam?

Érvénytelenül szavaztam?

Figyelt kérdés
megborultam a fülkébe a sok kamupárt, fidesz által pénzelt párt láttán és VALAHOVA egy iszonyatosan félresikerült x-ből lett egy többször áthúzott vonal, vagyis papírt nem kímélve erőszakoltam meg tollammal a négyzetet. nem ragozom tovább, egy jó vastag X lett többször áthúzva. szóval ez érvénytelen? (kegyelmezzetek Viki hívők!)

2019. máj. 26. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Jó az úgy, a szavazatszámláló szoftver már megfelelő input mezőket várja
2019. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Fogalmam sincs miért én is megvastagitottam az x et rendesen


Utána jutott eszembe hogy ez gond lehet a csinovnyikoknal mert az előírás egy vonalas x


Na de ez már eléggé szrrágás lenne

2019. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az megvan, hogy a 2 kamupártot, nem vették nyilvántartásba és a mostani választáson a többségében tényleges tevékenységet folytató "Mi vagyunk a Többség" ellenzéki pártok indultak csak összesen 10-en.
2019. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagyis 8-an. 10-en a 2 kamupárttal együtt lettek volna.
2019. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért, hát nem mindegy, hogy milyen vastag az a vonal?


Ha mondjuk filctollal ikszel valaki, az nem lesz jó? Hiszen a nyomtatott körvonal is vastagabb, mint egy egyszerű golyóstollvonal.

2019. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mivel nem a négyzetbe, hanem az egyik kör alakzatba kell húzni az x-et, ezért igen, érvénytelen
2019. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6:Elnézést! :(
2019. máj. 26. 20:45
 8/11 Andizsuzsi ***** válasza:

"az előírás egy vonalas x"


Nem volt ilyen előírás.

2019. máj. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

["az előírás egy vonalas x" Nem volt ilyen előírás] Valóban nem. Hanem „É̲r̲v̲é̲n̲y̲e̲s̲e̲n̲ ̲s̲z̲a̲v̲a̲z̲n̲i̲ a jelölt neve melletti, illetve lista neve feletti körbe tollal írt k̲é̲t̲,̲ ̲e̲g̲y̲m̲á̲s̲t̲ ̲m̲e̲t̲s̲z̲ő̲ ̲v̲o̲n̲a̲l̲l̲a̲l̲ ̲l̲e̲h̲e̲t̲.” ← 2013. évi XXXVI. törvény a választási eljárásról 186. § (2)

Két, egymást metsző vonal, csak két „egyvonal”-ból lehet.

2019. máj. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Melyek lennének a kamupártok?
2019. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!