Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek Adolf Hitler vagy...

Szerintetek Adolf Hitler vagy Joszif Visszarionovics Sztálin miatt halt meg több ember?

Figyelt kérdés

2019. jún. 26. 12:55
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
81%

Ezt senki sem tudja megmondani mert hivatalos feljegyzések nincsenek, sem pontosak. Valyon mit számítunk bele? "csak" a haláltáborokat? Vagy azt, hogy kirobbantotta a világháborút aminek sok millió áldozata volt? Sztálin úgyszintén.

Mindkettő miatt rengetegen haltak meg, szerintem lényegtelen ki ölt meg többet, már 1 is sok.

2019. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%

Ha nagyon kukacoskodni akarunk, darabszámra talán Sztálin miatt, csak az kisebb visszhangot kapott. De mindketten sokmillió ember haláláért felelősek, mindketten elmebeteg őrültek voltak akikre egy fűnyírót sem szabadott volna rábízni nem hogy két nagyhatalmat, szóval ilyen szempontból (és ennyi áldozatnál) már szinte lényegtelen hogy a statisztika alapján kinek a lelkén szárad több emberélet, mert mindkettő elképesztő bűnöket, népirtást követett el.

Amúgy miért filmek és sorozatok kategória?

2019. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A filmek és sorozatok kategória véletlen, nem figyeltem oda :)
2019. jún. 26. 14:19
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Vannak erre statisztikák, bár pl. a háborús veszteséget nehéz megsaccolni.

Viszont ahogy szokták mondani: "Egy ember halála tragédia. Millióké statisztika." Mindkét rendszer embertelen volt.

2019. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

'Ez nem az én véleményem, csak az átlag magyaré. Csak azért írtam le mert az ilyen hsz-ek miatt már regelni se tudok fb-n.'


Én is az átlaghoz tartozom, de merőben más a véleményem, szóval már itt buktál. A hozzászólásod miatt pedig azért bannolnak, mert értelmes ember nem támogat népirtást.

2019. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Közben törölték a választ :P
2019. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
15%

Mindkettő emberi és politikai hulladék volt!

Sztálin leginkább a sajátjaira specializálta magát, tehát vélhetően Sztálin miatt haltak meg többen.

De: rohadjon meg mindkettő!

2019. jún. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7/8 nah ezaz, de ha komolyan írom maradhat...
2019. jún. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%
orbaneszku miatt.
2019. jún. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%

#10

Történelmi kérdéshez ne keverjünk aktuálpolitikát..

2019. jún. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!