Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Adolf Hitler adjatok nekünk 4...

Adolf Hitler adjatok nekünk 4 évéből, hogy lett 12 év?

Figyelt kérdés

Az 1933-ban a Berlini sport palotában elmondott beszédében eredetileg így hangzik:"Német emberek!adjatok nekünk 4 évet és én megesküszöm nektek csak,ahogy mi,csak,ahogy én felvetem ezt a tisztséget,úgy is fogom itt hagyni mert nem a fizetésért vagy a jutalomért tettem mindezt,hanem csakis egyedül értetek"

Adolf Hitler 1933.Február.10 Berlini sport palota. A beszéd közel 1 órás.Na szóval a kérdés az,hogy ebből hogyan tudták azt kihozni,hogy adjatok nekem 12 évet és nem fogtok ráismerni Németországra?Tudom,hogy jól hangzik meg minden,de Hitler SOHA nem mondott ilyet ez tény.Engem pedig az zavar ebben az egészben,hogy a sok tudatlan ember hamis történelmi információkat terjeszt és olyasmit is Hitlernek tulajdonítanak amit nem mondott.Ráadásul az a legrosszabb,hogy mindenki a 12 éves verziót hiszi igaznak.



2019. júl. 19. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon okos vagy.
2019. júl. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon

nagyon furcsa vagy.De azért köszi a bókot (ha bár nem tudom miért)Amw a kérdésre is válaszolsz?

2019. júl. 19. 18:39
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Azért lett belőle 12 év, mert csak úgy lehet negatív kontextusban értelmezni.
2019. júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én már hallottam 5 és 10 évvel is.
2019. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3/3# Igazad van.
2019. júl. 20. 19:08
 6/8 anonim ***** válasza:
A tortenelmet a gyoztesek irjak!
2019. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egy olyan világban ahol a luke én vagyok az apád se igaz én semmin se lepődök meg
2020. jún. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
angela merkellnek miért volt 25 éve kb.? ugyanaz
2021. aug. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!