Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ti mit tennétek ha bekövetkezn...

Ghjj kérdése:

Ti mit tennétek ha bekövetkezne a III. Világháború?

Figyelt kérdés

2019. júl. 25. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb semmit. Elkezdenèk kúszni ki a temetőbe, hogy jusson még hely.
2019. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Szomorú lennék hogy túlsokat dolgoztam az elmúlt 3 hónapba és nem vittem végig az Assassin's creedet meg nem húztam meg azt a csajt aki rám volt állva 2 éve mikor barátnőm volt.


Aztán valószinüleg meghalnék egy atombombától.

2019. júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
TEle plakátolnám a várost, hogy ne hagyjuk, hogy Putyin nevessen a végén.
2019. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Növelném a statisztikát a civil áldozatok listáján
2019. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Hadba vonulnék a Vörös hadsereg oldalán és irtanám a büdös németet, meg az összes mocskos kapitalistát.
2019. júl. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Az nagyban múlik azon, hogy Budapestre, Pozsonyra, és Bécsre mekkora atombombát dobnak. Ha csak valami kis pár tíz kilotonnás apróságot, akkor "gyönyörködnék" a gombafelhőkben, ha bármelyik is bekap egy 30-50 megatonnás atomot, akkor nincs min gondolkodni, előbb halok meg, minthogy felfogjam, kitört és egyben vége is van a III. világháborúnak.
2019. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
örülnék
2019. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

#5

Nem tudom feltűnt-e, de egy ideje már nem létezik olyan, h Vörös Hadsereg :)

2019. júl. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Beled@glenénk. :D
2019. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Belépnék valamilyen hadseregbe, vagy bandába, mert utoljára még jól kiöldökölném magam, ha tehetném és kipróbálnám, milyen embereket öldösni.

Amúgy sem maradhatnék egyedül életben a tomboló erőszak közepette.

Remélem ellenséges és nem szövetséges viszonyban lennénk a Mészáros Lölő bandájával, mert azt szeretném elevenen megnyúzni, szóval utoljára kitombolnám magamat, ha nem krepálnék be mindjárt az elején.

Remélem, hogy erőmmel és vadságommal, valamint borzalmas és szörnyűséges tetteimmel sikerülne valamilyen rangot kivívnom, aztán ahogy lesz, úgy lesz, utánam a vízözön.

Addig is dúskálnék az összerabolt javakban, mert rabolnék mindent, mindenhol, mindenkitől, amit csak érnék.

2019. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!