Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Enyhe dadogás miatt kieshetek...

Enyhe dadogás miatt kieshetek az alapkiképzés alól?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, holnap vonulok be katonának. Z a problémám, hogy van egy enyhe dadogasom, ami akkor jön elő, ha stresszesebb vagyok. Altiszti Akademiara megyek és attól félek, hogy mi van akkor ha mondjuk mondani kell valamit pl: Parancs vagy erőt egészséget, akkor megakadok, és a kikepzok emiatt ramszallnak és megprobalnak eluldozni. Pszichikai alkalmasságin átmentem!!!! Csak akkor jön elő, ha stresszesebb vagyok, amúgy meg nem

2019. júl. 31. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
2019. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alapkiképzésből nem eshetsz ki, viszont el kell döntened melyik században szeretnél szolgálni ahol a dadogás nem akadályozó tényező. Tehát például rádiósnak biztos nem lennél ideális.
2019. aug. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!