Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennyire nehéz az alapkiképzés...

Mennyire nehéz az alapkiképzés Tatán?

Figyelt kérdés

Elkeserédesemben a fejem adtam arra hogy bevonulok 31 évesen :D



Illetve Szentesre és Hodmezővásárhelyre jelentkezek alakulathoz logisztikusként.

Melyik jobb ?


2019. aug. 6. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyira mint máshol.
2019. aug. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A szentesi helyørségnek "Észak-Korea" a beceneve, többet talán nem is kell mondanom...

Az alapkiket illetøen: szétszivatni manapság sehol nem fognak, pláne, ha harc-kiszolgáló beosztásba vagy tervezve.

2019. aug. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak Szentesre ne!!! Nem vicc a #2-es jól mondja, a becenév "Észak korea" Aki teheti menekül innen (köztük én is) 😂😂
2019. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Túlélhető,főleg most, hogy 5 hetes, egy rakás sz.r Én alapkiképzés után állományba lévőként voltam már ott Szentesen,rüheltem ott lenni.Maga az alakulat nagyon gané, aki tényleg katona akar lenni az nem szentesre megy, kubikus közmunkás alakulat az egész. Max annyi, hogy a hidasoknál megtudod magad szedni pénzzel,inkább akkor Hódmezővásárhely.
2019. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!