Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen ma Magyarországon egy...

Milyen ma Magyarországon egy katona élete?

Figyelt kérdés

Elsősorban az egyetemen végzett tisztek élete érdekel

Milyen sűrűn mehet haza?

Mennyire lehet megélni a fizetésükből?

Egy pilóta többet keres mint egy pl.egy lövész?

Egy-egy misszió milyen hosszú?



2020. febr. 3. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyöngy élete van.
2020. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

A jóóó magyar katóóónának dejóóól vagyon dóóóga.


Eszííík, iszik a sááátórba' semmire sincs gond-ja.


Hejjj élet, be gyöngy élet, ennél szebb sem leeehet, csak aaaz jöjjőőőn katóóónának, akííí ilyeeet szeeeret.


Hejjj élet, be gyöngy élet, ennél szebb sem leeehet, csak aaaz jöjjőőőn katóóónának, akííí ilyeeet szeeeret.

2020. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hasznos választ senki nem tud?:/
2020. febr. 3. 23:28
 4/11 anonim ***** válasza:
14%
Én sok országban szolgáltam: Afganisztány, Kambordzsa, Korea. Elég komoly body count-al rendelkezem 486 legyőzött ellenség, komoly hadászati ismeretekkel rendelkezem a robbanószerek, lőfegyverek, kések, szúrófegyverek, valamint a közelharc terén is. Most, így 46 évesen is teljesen harcrakésznek érzem magam. Jelenleg teremőri állást töltök be, mert ideje volt kicsit pihenni, de megfelelő ajánlat, ellenszolgáltatás fejében bármikor készen állok egy újabb küldetésre. F/46
2020. febr. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintetek, ha valakinek van családja, barátai és valami különös élethelyzetbe kerül, akkor is szükség van a rendőrségre? Az igazságügyi szervekre, hogy kiderítsék, hogy mi a nyavalya történt? Ha valakit szeretnek és becsülnek és ilyesmi?


Nekem van katona simerősöm és már demokrácia van beszélhetek róla. Lányok, nők, az osztálytársaim voltak a főiskolán és nagyon jóban voltunk, nagyon szerettem őket, jó fejek voltak és egyáltalán nme voltak olyan korlátoltak, ahogy a katonákat lefestik és nem éltek vissza erőfölényükkel, és soha semmilyen rivalizálásban nem vettek részt - ami ugye érthető mert sokkal több pasival találkozhattak, annak ellenére, hogy surranóban voltak mint én, de mindegy

2020. febr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ohm ezek miben kapcsolódnak a kérdésemhez?
2020. febr. 4. 21:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Jól gondold át, kiktől vársz logikát!
2020. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Őszintén, én eddig pozitívan álltam ehhez az oldalhoz, abban reménykedtem, hogy itt talán lesz olyan aki segíthet abban amit én sehol nem találok de ezek szerint tévedtem
2020. febr. 5. 20:02
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem Te hezitálsz Kérdező. Ez egy szép hivatás hidd el. Ha pedig külföldön légionárius küldetést vállalsz , akkor anyagilag is jól jövedelmező, bár én főleg nem ezért választottam, hanem mert mindazért amiket a harcmezőkön csinálhattam, azért civilben életfogytot kaptam volna minimum. Ezzel nem akarok nagyképű lenni, de 486 megölt ellenség az azért már odacsap. #4-es voltam.
2020. febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a helyzet, hogy ez nem egy olyan szakma, amit egy internetes oldalon keresztül kéne megtárgyalni. Akik látják, hogy mire akarod elszánni magad, azok inkább elpoénkodják a dolgot, mert tudják, hogy ez egy nagy döntés és nem akarják, hogy felelőtlenül elfogadj itt mindent random emberektől.


Jelenleg nincs szükség katonákra Magyarországon, úgyhogy el lehet poénkodni a dolgot. De ez egyben azt is jelenti, hogy bármilyen mögöttes hivatástudatot, bármilyen magasztas célt próbálsz elképzelni magadnak e mőgé az állás mögé, az nem lesz több illúziónál. Legfeljebb más háborújában veszel majd részt kéretlenül, de megfizetve, vagy itthon maradsz dísznek és megéldegélsz a kevés fizetésből. A jelenlegi helyzetben, magyar katonaként, akár itthon vagy, akár külföldön, elvekről is ideálokról ne álmodj, többnyire semmi értelme nem lesz majd annak, amit csinálsz. Ha ezt felfogtad és még mindig katona akarsz lenni, akkor személyesen kell ezeknek utánajárnod.

2020. febr. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!