Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Francia idegenlégió?

Francia idegenlégió?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat. Amúgy nem most indulnak hanem kb egy fel év múlva egyébként lattam az egyik oldalon hogy viszont nemet vagy angol nyelvtudas kell hogy tudjanak tolmácsolni vagy ha egyáltalán nem tudok semilyen nyelvet az nem akadály? Az nem befolyásolna a dolgokat felvételt meg ilyesmit?
2020. márc. 15. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Idegenlégió? A válasz igen, idegenlégió, te IQ bajnok! Nem értem, hogy miért nem lehet egy kérdést normálisan megfogalmazni. Egyébként ha gondolkoznál, szerintem magadtól is meglenne a válasz, amire kíváncsi vagy, csak hát... Végül is majd mindenki a kedvedért megtanul magyarul.
2020. márc. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A légióban a vezénylési nyelv francia, senki nem fog neked tolmácsolgatni, max. a toborzóirodán, de amint aláírtál és felszereltél már franciául fognak a körletben veled beszélni (leginkább üvölteni).

Ha fél év múlva mész akkor inkább kezdj el franciául tanulni azzal mész a legtöbbre.

2020. márc. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 miklos77 válasza:

Ugyan a cikk angolul van úgyhogy neked lehet nem olyan hasznos, de itthagyom lehet másnak még jól jön.



[link]


Elvileg nem befolyásol. Ez a srác is úgy ment oda hogy nem tudott egy szót sem angolul. Ha elolvasod a szotiair ezt többször is említi hogy nyelvtudás nem feltétele annak hogy felvegyenek.

2020. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!