Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lengyelek lp-01 tank, program...

Mjanos24 kérdése:

Lengyelek lp-01 tank, program miért nem lett sikeres?

Figyelt kérdés

1.Leopard 2 lett volna a Lp-01tank alapja akkor sikeres tank lett volna?

2.Lp-01 melyik tank volt az alapja?

3.Leopard 3 nál hasznát tudnák vennia Lp-01 tankot?

4.Lengyel kormány miért nem rendszeresítette?



#Lp-01
2020. máj. 9. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy lp-01 a neve?
2020. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A svédek a CV/Strf90 lövészpáncélosukból csináltak 105 mm-es ágyúval felszerelt könnyű harckocsi változatot CV90120-T, amit 3. világbeli országoknak szántak, ennek futurisztikus páncéllal díszített változata a PL-01. A lengyelek is rájöttek, hogy ez csak játékharckocsi.
2020. máj. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1/1most láttam meg hogy rosszul irtam le a Pl-01 ,Lp-01 irtam véletlenül an ez igy 😅
2020. máj. 10. 06:51
 4/5 kürasszír ***** válasza:

A PL-01 egy 30-35 tonnás könnyűharckocsi.


A Leopard 2 utolsó változata, a Leopard 2A7+ ellenben 67,5 tonnás.


A két harckocsi nem ugyanaz a kategória.

2020. máj. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy könnyű harckocsi, nagyon nem ugyanaz képességeiben mint a Leopard. Egyébként nem elég jó harckocsit / páncélozott eszközt eszközt (jeep, teherautó akármi), kézifegyvert vagy akármit gyártani - el is kell adni.


Mi a jobb a Jetta v. a Focus? Nagyjából ugyanazt tudják (lehet persze azonnal vitatkozni) mégis az egyikből X-et a másikból Y-ont adnak el. A export harceszközök értékesítése kb. ugyanilyen csak itt a reklám mellett az egyes gyártó országok lobbiereje a meghatározó.

2020. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!