Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A bécsi merénylő kiképzett...

A bécsi merénylő kiképzett terrorista volt vagy egy egyszerű bajkeverő?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Muszlim volt
2020. nov. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
OKJ-s terrorista volt
2020. nov. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nem tűnik egyszerű bajkeverőnek, inkább egy háborúba induló katonának:

[link]

2020. nov. 19. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy nem kiképzett, ahhoz túl amatőr volt. Ha engem kiképeznek és tudom, hogy meghalok, akkor kivárok egy olyan eseményt vagy helyszínt, ahol sokan fognak összegyűlni.
2020. nov. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem volt harci tapasztalta és elég amatőr volt, de a fegyverkezelést elsajátította valahol (meg ugyebár be is szerezte valahonnan).
2020. nov. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszlim volt! Kiküldtek az osztrákok kiboxolt arccal és az arcára ragasztott partvissal egy olyan szerencsétlent, akinek már nem volt mit veszítenie, - de legalább indokot szolgáltathatott a további lépések megtételére! Vicceltem!

Innen komoly:

Vélhetően egy amatőr versenyző volt.

Azt viszont nagyon is komolyan ajánlanám a magyar belbiztonsági erők figyelmébe, hogy az osztrák belbiztonsági erők nem álltak le alkudozni a randalírozóval, nem álltak neki a térdéhez borulva könyörögni, egyszerűen lelőtték, mint egy kutyát! -Nem kell etetni, itatni, szállást adni neki és még csak a bírósági tárgyalás sem került senkinek, semmibe.

2020. nov. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!