Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek az jó megoldás ha...

Szerintetek az jó megoldás ha nem vagyok sikeres a nőknél jelentkezem a francia idegenlégióba?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, még szűz.. Volt egy 3 hetes kapcsolatom, lett volna rá lehetőségem, de elbaltáztam. Így ezt megunván úgy döntöttem jelentkezni szeretnék az idegenlégióba. Csak van itt egy kis bibi. Asztmás vagyok, de már 5 éve kondizom, van egy kiváló fizikumom. Szerintetek, hogy lehetne ezt megoldani?

2021. jan. 9. 03:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
61%

#8

Te teljesen hülye vagy.


Kérdező! Ha erre vágysz, próbáld meg. Az biztos, hogy több évi szolgálat után elég komoly önbizalommal térnél vissza, és a nők szeretik a harcos férfiakat. Mindig is szerették, szeretni is fogják, mert ez genetikai dolog.

2021. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
ha érdekkel elvonja a figyelmed beszélsz franciául felőlem csináld de azt ne hidd hogy könnyű
2021. jan. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
64%

Egyáltalán nem vagy defektes, azért mert húsz évesen szűz vagy, nem értem, hogy ilyen kretének miért járnak ide, vagy egyáltalán miért szólalnak meg, aki ezt írta.

Szerintem, ha tetszik a légiós élet, próbáld meg. AZ elején látni fogod, hogy bírni fogod e, és ahhoz képest, majd eldöntöd, hogy aláírod e a szerződést.

2021. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!