Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálom a munkahelyem, nem...

Utálom a munkahelyem, nem találom a helyem, mi lehet rá a megoldás?

Figyelt kérdés

2 hónapja dolgozom az aldiba, de gyűlölöm csinálni ezt.. 12 nő dolgozik egymással, nem bírom elviselni őket ahogy szidják egymast.. sokszor munkába indulás előtt másfél órával leülök az asztalhoz és magamba vagyok roskadva.. olyan mintha úgy éreznem hogy csak így tudok felkészülni az adott munkanapomra... nem tudom Miert van ez..

Előtte 6 évet voltam étteremben, de most az nyilván nem tartozik a lehetőségeim köze..

Nem szeretem feladni, de egyszerűen semmi eletkedvem nincs.. folyamatos szomorúság és letortseg veszi úrra magát rajtam.

Párom szülei biztos kiakadnanak, ha azt mondanám hogy felmondok. Náluk ez szentségtörés kb.

Nem tudom mit csinaljak.

Hamarosan kisbabát is szeretnénk, de elég ciki lenne szerintem néhány hónap után bejelenteni hogy jön a baba hali!

Vagy esetleg bírjam ki valahogy?


2021. jan. 1. 08:45
 1/2 Musztafa Kebab ***** válasza:
100%
Keress másik helyet!
2021. jan. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valóban úgy van, ahogy az első válaszoló javasolja. Ha nehezen, vagy nem bírod ki akkor menj máshová dolgozni és ne adj a párod szüleinek a véleményére. Nem ők dolgoznak ott, hanem Te! Szólhatsz a párodnak, hogy tegye sínre a szülőket, mert rosszul gondolkoznak. A japánok ilyen hűségesek, hogy az első munkahelyükről mennek a legtöbben nyugdíjba. Európa más.
2021. jan. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!