Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El fog ez valaha múlni? Van...

El fog ez valaha múlni? Van erre megoldás?

Figyelt kérdés
Mindenkinek van egy bizalmasa szerintem. Nekem is volt egy ilyen barátom, de összevesztünk és a hátam mögött minden apró titkom megosztotta másokkal, hogy ő tűnjön a jó arcnak. Azóta nagyon nehezen nyitok mások felé, és ha vki vkiről cikis sztorit mesél vagy valakit kiviccel úgy érzem, hogy az rólam szól igazából csak más nevével mondják. Ezáltal elmarok magam mellől mindenkit mert nem keresem az emberek társaságát. Mit tegyek hogy ezt leküzdjem?
2020. dec. 30. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mást nem tudsz tenni, mint túllépni rajta. Amúgy mindenkinek vannak kis titkai, meg olyan stliklijei, amikre nem büszke.


Szóval ha azt mesélnék, hogy hűha, a Jani az ablaknál rejszolt a fürdőszobában, és ráment a függönyre, akkor kb. arra gondolnék, hogy hát igen, ilyen velem is előfordult már, és de jó, hogy nem rólam mesélik.


Amúgy a volt barátod nem ér el mindenkit, és amúgy sem hiszem, hogy az embereket hosszú távon érdekli az ilyesmi. Mindenki el van foglalva magával, meg a saját helyzetével. (Meg azzal, hogy róla mit gondolnak mások. :D)


Szerintem a legtöbb helyzetbe beleképzeled. Biztos nem kellemes, de tegyél úgy, mintha meg sem történt volna. Ha egyáltalán még foglalkozik is most vele valaki, előbb-utóbb érdektelenségbe fullad majd az egész.

2020. dec. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ha beszélek róla mindig az a válasz, hogy bekepzelem. Csak nem tudom eldönteni tényleg így van e. Köszi a válaszod :)
2020. dec. 30. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 Ezt nem is lehet eldönteni. A lényeg, hogy Te választhatsz, hogy foglalkozni akarsz-e ezzel még a továbbiakban, vagy pedig felszabadítod magadat a terhe alól.


Meg amúgy is... aki hónapokon, esetleg éveken át azon rugózik, hogy XY-nak milyen kis titkai voltak, amiket más elkottyintott, lelke rajta...

2020. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már sokszor eldöntöttem, hogy nem érdekel, mindenki gondoljon amit akar. Csak egy egy ilyen eset mindig viasz ránt
2020. dec. 30. 18:35
 5/6 A kérdező kommentje:
*vissza
2020. dec. 30. 18:35
 6/6 anonim ***** válasza:

#4/5

Semmi gond, kitartás, és lassan el is felejted! :)

2020. dec. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!