Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért nem tesz semmit a...

Miért nem tesz semmit a hadsereg az Ásotthalmi migráns invázó megakadályozása érdekében?

Figyelt kérdés
2021. febr. 3. 20:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Van pár ismerősöm a honvédségnél, és megmondhatom: a katonák sz@rnak bele abba, hogy hol mennek át a migránsok.


Bár fizikailag valóban ott vannak a határoknál, de amit csinálnak, az nem őrzés, hanem bohóckodás. A gyalogos járőrök vagy a sátorban ülnek, vagy "járőrözés" címén letelepednek valahol a szektorban, és telefonoznak, vagy alszanak. A magaslesen lévők szintén vagy a kijelzőt nézik, vagy a belső szemhéjukat. Illetve gyakran átmnennek bandázni a másik szektorokba a többiekhez, és együtt múlatják az időt.


Ahol dupla kerítés van, ott pedig autóval mennek, de 1 kocsi jut kb. 5 km-re. 30 km/h a megengedett sebesség, vagyis a migránsoknak bőven jut ideje arra, hogy átmásszanak a kerítéseken, amíg a kocsi vissza nem ér. Ja meg a kocsis járőrök sem mennek folyamatosan, ők is megállnak párszor szunyálni, beszélgetni.


Az alagutakat nem keresik célzottan, ha véletlenül találnak egyet, azt lezárják és kész. Csak azokat a migránsokat fogják meg, akik túl hülyék voltak ahhoz is, hogy kijátszzák ezt a nem túl erős "határőrizetet".


A katonák többségét egyébként csak az érdekli, hogy megkapja a pluszt pénzt a határszolgálat után, és vígan elvan ott lenn úgy, hogy sok mindent nem csinál a szolgálatban. Azt is előre tudják, hogy mikor jön ellenőrzés, így abban a pár percben imitálják, hogy csinálnak is valamit, utána meg megy a semmittevés tovább.


Na ezért jönnek be ennyien, mert ahogy írtad kérdező, a hadsereg nem sok mindent tesz, hogy megakadályozza.

2021. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
46%

#20


50 meg 60 évvel ezelőtt lehetett statisztikákat hamisítani, de manapság, az internet és az okostelefonok korában igen nehéz ezt megtenni. Maximum olyan helyen, ami le van választva a globális internetről, de ez ugye teljesen más.


Tehát összefoglalva, van rengeteg bizonyíték arra vonatkozólag, hogy az országra folyamatosan migrációs nyomás nehezedik, és indokolt a határvédelem. Toroczkai videója azt bizonyítja, hogy az elmúlt egy-másfél héten különösen sokan jöttek, és házat foglalnak el. Nyilván megrendezett, nyilván összeszedtek 50 közel-keleti fazont gyorsan, nyilván lefizették őket, és nyilván azt a Toroczkait is, aki sosem a pénzért politizált, és két évtizede ugyanazokat az elveket vallja. Amit mondasz, az nemcsak hülyeség, hanem praktikus szempontból is lehetetlen. Az igazából nem érdekel, hogy te minek tartod magad, láthatóan ugyanúgy a haza ellensége vagy, mint a ballibsi politikai szféra egy jelentős része. Tudod, a kommunistáknak ma azok feltehetőek meg, akik folyamatosan külföldi, brüsszeli befolyást várnak hazánk politikai életébe, ez pedig az O1G szekértábor, aminek láthatóan te is a tagja vagy. Én egyébként nem vagyok fideszes, szó nélkül leváltanám őket egy valódi nemzeti kormányra, de ezt dobta a gép, és örülök annak is (akármennyit is lopnak), hogy itt nem nemzetellenes politika folyik.

2021. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

#22 hogyne lehetne hamisítani a KSH erről szól. És persze egy csomó statisztika hamisításban lebuknak, pl tudjuk hogy számolják a munkanélküliséget meg az átlagbért, de a kormánypárti birkák ezeket sorosista manipulációnak mondják, és elhiszed amit akár KSH, a kormány kérésére számol.


Igen a toroczkai videója egyértelműen megrendezett, Ha igaz lenne nem viselnek olyan békésen azt hogy ott kamerázázzák őket...


A kommunisták azoknak feleltethetőek meg, akik évtizedekkel ezelőtti kádár elvtárs és rákosi elvtárs politikáját folytatják, pl államosítások, verseny korlátozása, szovjetúnió éltetése, nyugat ócsárlása, propaganda, a nem kormányhoz tartoző sajtó korlátozása.


Ez pedig a fidesz, mely kiárúsítva az országunkat, annak forrásait szétlopva, nemzetellenes politikát folytat, nemzethyeskedve.


Lehet nem vagy fideszes, de nem minden komcsi fideszes... (van pár aki a mi hazánk nevű fidesz fiók/teszt párthoz húz)


Én nem vagyok a haza ellensége, ezért nem is vagyok az elvtársad.

Tudom akiknél az egész család kommunista rendszert szolgálta nehéz az értékítélet, de próbálj meg másfelé tekinteni, ne a neveltetésedből indulj ki. A komcsiság káros, csak kárt okoz.

2021. febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Jólvan :D :D :D :D :D :D Én nacionalista vagyok, nem a pártpolitika alapján határozom meg magam kisfiam! A nemzet és a haza ellenségeit, mint amilyen pedig te vagy, én sem liberális módon takarítanám el ;-)
2021. febr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
60%

"Igen a toroczkai videója egyértelműen megrendezett, Ha igaz lenne nem viselnek olyan békésen azt hogy ott kamerázázzák őket..."

Ti találjátok ki a legjobb konteókat :DDD

2021. febr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
52%
Ne is tegyen. Itt is liberàlis jogàllamra lenne szükség
2022. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!