Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha be akarok állni katonának...

Ha be akarok állni katonának de nem vagyok alkalmas pszihiatriailag akkor is meg kell tanulnom a rendfokozatokat?

Figyelt kérdés

2021. márc. 21. 13:01
 1/9 Gugu Gabor ***** válasza:
98%
Ha nem vagy alkalmas, akkor nem fognak felvenni, szóval nem kell (felesleges) megtanulnod
2021. márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Pszichológiai alkalmassági van ha azon elbuksz nem kell tanulnod semmit.
2021. márc. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Hogy lehet egy rendfokozatot megtanulni?
2021. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fsms ***** válasza:
97%
Figyu! Inkább ne állj be, csak gond lesz belőle.
2021. márc. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell, - mert nem fognak felvenni, - a saját szórakoztatásodra azonban megtanulhatod, ha úgy tartja kedved.
2021. márc. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem vesznek fel pilótának, vagy légi irányítónak akkor meg kell tanulnod a nemzetközi repülősávos rádióforgalmazási protokollt?
2021. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Minek tanulnád meg ha a kérdésedben is azt írtad hogy alkalmatlan vagy azaz nem vesznek fel. És már bocsájts meg de szerintem a magyar honvédelem rendfokozatainak megtanulása nem túl nehéz, szóval lehet értem miért buktál meg.
2021. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem vesznek fel jogra, meg kell tanulnod a római jogot, ha nem vesznek fel vadászgépre, meg kell tanulnod használni a radart? NEM

Amúgy meg az uccsó tényleg igaz

2021. máj. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem buktam meg.
2021. máj. 18. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!