Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért ilyen szélsőséges a...

Miért ilyen szélsőséges a gondolkodásmód ebben a topicban?

Figyelt kérdés
Aki egy kicsit is kritikus a német katonákkal szemben, illetve a náci rendszerrel, azt egyből lekomcsizzák. Aki a szovjeteket kritizálja, az egyből fasiszta lesz. Miért nem lehet aranyközéputat választani? Miért ennyire vonzóak a szélsőségek?
2021. ápr. 10. 16:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
16%
A szovjetek édestestvéreink.
2021. ápr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

Én ilyet még nem tapasztaltam.


Amúgy a fasiszta nem egyenlő a nácival

2021. ápr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%

#1


Jaa. Nagyon...

2021. ápr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

#2

Most nem ez a lényeg. Csak a bolsevik szóhasználat, retorika. Amúgy hadtörténeti fórumokon komoly, sok évtizedes tudással rendelkezők szerint gyűjtőnévnek tökéletes a fasiszta. De most nem ez a lényeg, ne akadjunk fent ezen!

2021. ápr. 10. 16:33
 5/25 anonim ***** válasza:
71%

Engem nem érdekel ki mit gondol.

Rammstein üvölt a lakásban, nagypapám katonai csizmáját fényesre vaxoltam, megvan még a régi egyenruhája is, és szoktam massírozni a szobában.

Ha a szemembe süt a nap, akkor szem magasságba lendítem a kezem, hogy eltakarjam a napot.

2021. ápr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
68%
Én NEM szeretem Hitlert,ismétlem NEM szeretem.
2021. ápr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%

#5

Van német egyenruhád? *-*


Megmutatod? :3

2021. ápr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
51%
A Rammstein nem is náci,inkább hallgass fashwave-t.
2021. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
71%
Nagy német fan vagyok, bevallom a nácikkal is talán a kelleténél jobban szimpatizálok, de mit csináljak ha nekem a rend, a tisztaság, a precíz ipar, és a fejlett technika tetszik a primitívség meg a lemaradás helyett?
2021. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Amúgy igen, a Rammstein többször vádolták nácizmussal, de mindig megcáfolták, és egy tagjuk zsidó is.


#9

Te dolgod, csak hát az ellenvéleményre reagálj jól. Mert ha most én például leírnám, hogy a Tigernek csak egy bazinagy lövege, meg erős páncélja volt, de amúgy egy gyenge motorral rendelkezett, lassú volt, gyakran lerobbant, sokat fogyasztott, ami miatt tömeges gyártása háborús helyzetben nem nagyon volt eredményes, ne kommunistázz, meg sértegess!

2021. ápr. 10. 16:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!