Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért ilyen szélsőséges a...

Miért ilyen szélsőséges a gondolkodásmód ebben a topicban?

Figyelt kérdés
Aki egy kicsit is kritikus a német katonákkal szemben, illetve a náci rendszerrel, azt egyből lekomcsizzák. Aki a szovjeteket kritizálja, az egyből fasiszta lesz. Miért nem lehet aranyközéputat választani? Miért ennyire vonzóak a szélsőségek?
2021. ápr. 10. 16:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
43%

"A nemzetállamok felszámolására meg nincs esély. Szerinted egy német meg egy francia majd egyenlőként fog egymásra tekinteni?"


Ha nem tűnne fel, francia identitás kb. már nem létezik, mivel nagyjából 50 év alatt a 90%-nyi fehér lakosság 50% alá csökkent. Németországban is egyre kevesebb az echte német. És ezzel elhal a kultúrájuk is, és jön helyette az afrikaki, a török, az arab stb. A többi hülyeségedre már nem is válaszolok. Szarkomcsi vagy te is.

2021. ápr. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

#21

Akkor szerinted engem ki kellene végezni? Ez annyira borzasztó. Nem vagyok kommunista, de ha te azt mondod... Hát jó, higgy amit akarsz! Csak annyira bosszantó, hogy valamit pofázok, és csak ennyi jön le belőle: "Szarkomcsi vagy te is."


Borzalmas, hogy egyes emberek, ilyeneket gondolnak másokról. Eléggé komcsi mentalitás. "Aki nincs velünk, az ellenünk van!" Ez nagyon szörnyű dolog...

2021. ápr. 11. 01:22
 23/25 anonim ***** válasza:

#16


Naah. A Pesti TV jó 😑

2021. ápr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
58%
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy akik most nagy rajongói a fasizmusnak, a nemzetiszocializmusnak azok a rendszerváltás előtt mit csináltak mert tudvalévő, hogy akkor nem igazán (magyarán nem) lehetett például Himmlerről dicshimnuszokat zengeni. Lehet, hogy a szovjet felszabadulási emlékműnél helyezték el a koszorúikat...
2021. ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
38%

Hát én biztos nem koszorúztam semmilyen szovjet emlékművet. Most ugye nem arra akarod elvinni a történetet, hogy a fideszesek között mennyi az exkomcsi? Mert egyrészt a Fidesznek semmi köze a fasizmushoz, másrészt nekem sincsen közöm semmilyen pártpolitikai szerveződéshez. Másfél évtizede nacionalista mozgalmi aktivista vagyok, ha ennyire érdekel.


#22


Az a baj, hogy kénytelen vagyok ilyen primitív szintre leegyszerűsíteni a kommunikációt, mert láthatóan nem rendelkezel megfelelő ismeretekkel egy komolyabb vita lefolytatására történelmi / gazdasági / politikai vonalon. Teljesen irreleváns dolgokkal, illetve valótlan hülyeségekkel reagálsz a kommentjeimre, ha nem tűnne fel. Nyilván a válasz is egy hasonló színvonalú szarkomcsizás lesz ezután.

2021. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!