Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen fegyvert tartasz ha...

Milyen fegyvert tartasz ha esetleg kiüt valami önvédelemre az ágyad mellett az éjjeli szekrényedben?

Figyelt kérdés
Én egy kést tartok a szekrényben.

máj. 3. 13:35
1 2 3 4
 31/36 Jeffrey Spender ***** válasza:
Aki lepontoz, annak mi nem tetszik a válaszomban ? #24-es vagyok.
máj. 3. 20:47
 32/36 anonim ***** válasza:
#30 Várj, te most komolyan azt hiszed, hogy fegyverellenes vagyok? XD
máj. 3. 20:48
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nyilván azokra értem, akik ezt a paranoid nézetet képviselik.
máj. 3. 20:50
 34/36 anonim ***** válasza:
Meg is fájdult a fejem miközben leírtam.
máj. 3. 20:55
 35/36 BlackSword ***** válasza:
71%
Egy pár használt zoknit... tömeget lehet vele oszlatni...
máj. 6. 09:30
 36/36 kretens ***** válasza:
Nekem van egy tükör a szobámban ami előtt minden nap pontban éjfélkor ott állok gyertyával a kezemben és már sikerült pár nem e világi entitást bevonzani a szobámba.Nos ha valaki bántani akar és sikerül is neki a saját házamban az onnantól fogva csak lámpafény mellett fog csak tudni aludni meg egy idő után teljesen megőrülne az állandó rémálmoktól és paranormális jelenségektől.
máj. 6. 20:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!