Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Aki sorkatonaságot akar, az...

Aki sorkatonaságot akar, az nem gondol bele, hogy ezt is az adófizetők pénzéből kéne fizetni és egy csomó pénztől elesnénk ha munka helyett katonásdit játszanák?

Figyelt kérdés

2021. máj. 21. 04:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%
És akkor mi van? természetes dolog hogy a világ legmagasabb adóterhei mellett ilyen alapdolgokra jusson.kitalálta a rezsim hogy focizni kell,felhúzott egy csomó akadémiát, amiknek ráadásul semmi értelmük sincs.de ettől eltekintve is két kézzel szórják a pénzt,heti szinten derülnek ki ehhez hasonló ügyek. [link]
2021. máj. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Totál mindegy mert szerencsére nem lesz.
2021. máj. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
15%
Nincs mindig béke
2021. máj. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%

12-hónapot,voltam katona,92-93 ban pontosan a munkanélküliség elől mentem el katonának,akkor volt az idő mikor az Istenek nem találtam munkát 2-éve szabadultam fel. Akkor volt ez a gyárbezárási hullám,emberek 1000-az utcára kerültem,oda voltam 1-évet mikor onnan,szabadultam már más volt a szitu.

Tetszett, a katonásdi Budaörsön,32-Budapesti őrezrednél voltam, a díszzászlóaljban .

És,csak szépre emlékszem !

Nem érzem kieset,időnek az életemben közben ismertem meg a feleségemet a vonaton haza felé Miskolc felé .

Adó fizetők,pénze ? Manapság szegregáció,fesztiválokra szórják el .

Katonaságnál,elég volt megpendíteni két nap szabadság jár mindenkinek aki vért ad és egy üveg sör,1000-katona már vigyázzba állt és várta a vérének adását .

2021. máj. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a legtöbb aki azt akar az megkeseredett középkorú vagy öregember, akiknek úgy gondolják ha ki lettek vonva pár hónapra, évre a forgalomból akkor a maiakat is szívassák már meg, vagy megszépült az emlék mert akkor még megvolt minden foga. Esetleg valami hülyelányok, akiknek elege lett a mai pávákból, és úgy gondolják ha bemennek a pasik akkor automatikusan a fiatal Schwarzenegger testével fognak rendelkezni mikor kijönnek.
2021. máj. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
27%
5) esetleg a mai lányok akiknek elegük van a mama pici fia,mindenen megsértődős 20-30-as fiúkból akikkel nem tudják elképzelni a családalapítást..?
2021. máj. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
28%

6-os


Ott a pont!

2021. máj. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
16%
De. Viszont ennél értelmetlenebb dolgokra százszor többet herdálnak. Stadionra semmi szükség, páváink viszont be kell sorozni!
2021. máj. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
52%
Stadionokra valóban semmi szükség, de a sorkatonaságra sem. Attól, hogy vkit agyon szívattak, nem kell mindenkit agyon szívatni, néhány cezaromániás bunkó szórakoztatására.
2021. máj. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
52%
Ezért kell a sorkatonaság, hogy ne tudjanak szopatni. Nem leszel ilyen anyámasszony katonája.
2021. máj. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!