Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért utálja sok ember ennyire...

Miért utálja sok ember ennyire az atombombát, és az amerikaiakat?

Figyelt kérdés
Az atombombát bevetése szükséges rossz volt, Mandzsúria pedig mit sem számít.

2021. júl. 27. 17:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem az atombombát, kisimul tőle a bőröm.
2021. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%

"Az atombombát bevetése szükséges rossz volt"


Rendben, de akkor a Holokausztról is fogadjuk el, hogy szükséges rossz volt. A Holodomorról is, és az indiánok kiirtásáról is vagy a Ruandai népirtásról is.

2021. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
11%
Melyik atombombarol is van szo? Csernobil vagy Fukushima?
2021. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Kozel se biztos, hogy szukseges volt, illetve egesz biztos haborus bun, civileket gyilkolni.


Amerikat, amugy aki egy ket tabornok meg politikus dontese miatt utalja vagy barmilyen orszagot ahhoz nem tudok mit szolni.

2021. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Lof.szt volt szükséges lebombázni egy várost tele civilekkel, beleértve gyerekeket. Ez önmagában háborús bűn.
2021. júl. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%

Az atombomba bevetése teljesen indokolatlan volt, Japán amúgy is megadta volna magát. Másrészt nem az atombomba volt az elsődleges ok Japán megadásának, hanem az orosz-front.


Az atombombák ledobása augusztus 6. és 9.-e, az orosz-front szintén 9.-én nyílt meg, 20.-án a szovjetek már számost területet elfoglaltak, 15.-én Japánban bejelentik a megadást, 28-án elfoglalják Japánt a szövetségiek, szeptember 2.-án aláírja Japán a megadási feltételeket.


Ha az oroszok nem támadják hátba Japánt, akkor folytatták volna a háborút.

Ennek az előzménye ott kezdődik amikor Sztálin, Roosevelt és Churchill tárgyalnak és felosztják egymás között Németország területét.

2021. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Attól, hogy hetente írsz ki róla kérdést, még mindig nincs igazad.
2021. júl. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mind hülye provokátor
2021. júl. 27. 17:47
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Miért utálja sok ember ennyire az atombombát..."


Mert atomgombabol nem lehet gombapaprikast csinalni :)

2021. júl. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát igen
2021. júl. 27. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!