Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Bin láden likviálásakor a...

Bin láden likviálásakor a hajón egy katonatiszt rövid iszlám vallási szertartást tartott, mielött a holttestét a tengerbe csúztatták. Ehhez hogy ért egy US Navy SEALS-es katonai kommandós?

Figyelt kérdés

2021. aug. 11. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%

Sose hittem el, hogy a Jenkik ölték meg.

Adolf Hitler hulláját se láttuk sose.

2021. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5%
Hiába pontoztok le, ez az igazság.
2021. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Te hülye vagy
2021. aug. 11. 19:02
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak iszlám vallású katonák az amerikai tengerészetnél is. Egy öbölben állomásozó anyahajón 5000 fős személyzete közt meg szinte biztos, hogy akad.

De, ha nem lenne, akkor is, alap dolog, hogy valamennyire ismerjék az emberek az "ellenségüket". Azaz arabul beszélő és a kultúrát ismerő személy nagyon alap, hogy legyen a térségben állomásozó katonák közt. Enélkül a helyiekkel való szóértés is probléma lenne, nemhogy foglyok kihallgatása.

2021. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi
2021. aug. 11. 19:08
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy vittek egyet. Benne volt a forgatókönyvekben hogy Bin Ladent nem élve hozzák ki, felkészültek erre az esetre is. Azért csinálták mert Bin Ladent sok térségbeli törzs nem ítéli el annyira, vagy max. semlegesen viszonyul hozzá. Nem akarták hogy a halálát "nem adták meg a végtisztességet egy hithű muszlimnak" jeligével a fanatikusok propaganda célra tudják használni. Ezért inkább rendeztek neki egy kis szertartást mielőtt bevágták a tengerbe.
2021. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi
2021. aug. 11. 19:23
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem ölték meg a saját emberuket
2021. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is kamu a Bin Láden sztori. Lehet hogy szívinfarktust kapott, a hírszerzés ezt megtudta, majd bejelentették, hogy elkapták. Senki nem szólt fel, hogy ott voltam vele mikor meghalt, hazudnak a jenkik, mert az illető nagyon hamar Guantanamón találta volna magát.
2021. aug. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Persze, az amerikai katonák értenek az iszlámhoz :) Hazugság. Az iszlám szerint a halottakat temetni kell. A tengerbe dobás nem megfelelő.


A másik kérdésednél is írtam hogy az egész Bin Láden történet kamu. Az USA saját embere ahogy az ISIS vezető Bagdadi is.

2021. aug. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!