Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért poénkodnak mindig a...

Miért poénkodnak mindig a frissen végzett hadnagyokon? Miért nem a frissen végzett őrmestereken például?

Figyelt kérdés

2018. aug. 29. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Mert az egyik létezik, a másik nem. A hadnagy van hol végezzen.
2018. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor az AA-t végzettek milyen rendfokozatot kapnak? (Ezzel a kérdésre még nem kaptam választ mondjuk.)
2018. aug. 29. 15:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

őrmesterit.


Az első idióta.


Azért egyébként, mert régen ha végzett egy hadnagy az általában úgy végzett hogy a tanárok úgy adták elő a dolgokat hogy ő az atyauristen és a megváltó, senkire ne hallgasson az legyen amit ő akar.


A hadnagyok pedig így viselkedtek ami ugye egy 10-20 éve a pályán levő altisztnél baromira idegesitő.


Habár manapság már változott a helyzet, mert a hallgatók is jobb nevelést kapnak és 70-80%-uk tudja hogy a tudása nem elegendő, és támaszkodnia kell az altisztre eleinte, azért a cinkelés megmaradt.


Nincs ezzel baj. Poénnak jó. Csapatnál egyébként nem annyira lehet ezt tapasztalni hogy bárki cinkelni a hadnagyokat. 1-1 poén elcsattan, meg az első 1-2 hónapba mindenki méregeti őket, de aztán elmúlik és végzi mindenki a dolgát.

Ez a világ rendje. :))

2018. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi #3, ment a zöld kéz! :)
2018. aug. 30. 00:39
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
Én a frissen végzett marsallokon szoktam általában polyénkodni.
2018. aug. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon vicces (nem). Tudnám, hogy a hozzá nem értők miért töltik azzal az idejüket, hogy marhaságokat írogatnak...
2018. aug. 30. 00:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#3-as jól leírta a helyzetet. Én még annyival egészíteném ki, hogy eleinte azoknak a hadnagyoknak, akik iskola miatt kapták a rangot, nem úgy jártak végig a ranglétrát, azokank eleinte nincs akkora tekintélyük. Ezért is viccelődnek velük eleinte azok, akik már régebb óta ott vannak, és tapasztaltabbak. Persze ez azért nem olyan durva, inkább csak éreztetik, hogy ő mégiscsak egy kopter, vagyis hogy civil életből rögtön katonatisztté vedlik. De hamar beilleszkednek, megszokják egymást.
2018. aug. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi #7 :) Ez 2in1, a KVNR-es poenok is megvannak :D
2018. aug. 30. 22:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!