Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Magyar katonának miért kell...

Magyar katonának miért kell Afganisztánért/ban meghalnia?

Figyelt kérdés
Hétfőn vesztettük el a harmadik honvédünket.De mit keresünk mi ott sok ezer kilométerre?
2010. aug. 29. 13:45
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
7%

ma 17:55


A Varsói Szerződésbe melyik demokratikusan megválasztott kormány vitte be az országot?


Milyen népszavazás eredményeként léptünk be a Varsói Szerződésbe?


Húgyagyú kommunista.

2010. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
39%

""2,5 éves sorkatonai szolgálat alatt...(1966 tavaszától"


Értem, szóval öreg kommunista vagy. Sejtettem."


- Te meg egy HATALMAS BAROM vagy... Akik 1968-ban tankkal Csehszlovákiában jártak, azoktól nem kérdezték meg, hogy részt akarnak-e venni a társasutazáson. Tudod, akkor még SORKATONASÁG volt (majd nézz utána, hogy mi az), meg egy ország MEGSZÁLLÁSA volt (szintén nézz utána, hogy mi az). Valamint ott VISSZALŐTTEK és éles lőszerrel. Tudod a valódi harcban az embernek nincs 3 élete.


Kicsit gondolkozzál, mielőtt marhaságokat írsz.


Pedro

2010. aug. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
49%

Segítenék egy kicsit a katona Hölgynek!

Nem minden katonánk van kinn jószántából!

Mert azt úgy látom sokan nem tudják a tisztelt hozzászólók

közül, hogy amelyik beosztásra nincs önként jelentkező arra kijelőlnek valakit (magyarul kötelezővé teszik neki).


Zsoldos??? -valuta ellátmánynak hívják, ha jól tudom!

2010. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

"2,5 éves sorkatonai szolgálat alatt...(1966 tavaszától"


---Értem, szóval öreg kommunista vagy. Sejtettem.---


Ez a válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 20:57!!!


...csak javaslat, ne menj látnoknak, nem igazán jönnének be a sejtéseid!


ugyan is, sosem voltam komcsi, de egyik pártnak a tagja sem, vagy amit az én korosztályom közül kevesen mondhat el magáról, még KISZ-tag sem, pedig igencsak erőltették akkoriban!,

(sőt... a politikai hozzáállásom miatt ("sötétben bújkáló ellenforradalmár"), pár évet "szigorúan önkéntes alapon" eltöltöttem a rendszer "öszkomfortos, bentlakásos intézeteiben" is)

ja... havi ELLÁTMÁNYUNK, (mivel sorkatonák voltunk és nem önkéntesek, vagy hivatásosak) akkoriban (1968) nekünk is volt, vásárlási értéke megfelelt az akkori árakon számolva, kb. 10 doboz Munkás v. Kossuth cigarettának, vagy 10 korsó sönek...


egy, politológus (ELTE előadója) véleménye a témával kapcsolodóan:

[link]


no comment:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. szept. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%

ma 10:21


A NATO-ellenesség kommunista álláspont. Aki ezt képviseli, az komcsi. Lehet, hogy rossz érzés neked erre rájönnöd, de hidd el, az önismeret érték.

2010. szept. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

egy "komcsi" vélemény:

[link]

2010. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!