Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Dr.Josef Mengelének sötétbarna...

Dr.Josef Mengelének sötétbarna vagy encián kék szeme volt? Utóbbit pár perce olvastam, egy visszaemlékezésben, egy olyan nőtől aki Mengele "fordítója volt". Emellett azt nyilatkozta,hogy a haja fekete volt.

Figyelt kérdés
Én a képek alapján inkább sötét barnára gondolok, mint sem kékre. Melyik a valóságos adat?
2021. szept. 22. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Barna
2021. szept. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Mengelének nem igen volt szüksége tolmácsra elég művelt volt e téren jól beszélt idegen nyelveken munkája szempontjából akarva akartlanul is ráragadt állítólag magyarul is tudott
2021. szept. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fél perc guglizást követően egy színes fénykép

[link]

Nekem ezen úgy tűnik fekete haj, sötétbarna szemek.

#2 nem tudott magyarul Nyiszlivel sem magyarul beszéltek, hanem Nyiszli beszélt folyékonyan németül. Ezzel együtt nem egy tökhülye ember volt, csak éppen szívtelenül kegyetlen. Pont ez a veszélyes a sorozatgyilkosokban, tömeggyilkosokban is, nem habzó szájú fenevadak, ránézésre pont úgy néznek ki mint bárki más, pont úgy viselkednek átlagos szituációkban mint bárki más, csak éppen az együttérzés hiányzik belőlük, szemrebbenés nélkül gyilkolnak, kínoznak meg másokat.

2021. szept. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kis pszichológia: az un. kognitív képességeknek (pl. intelligencia hányados) nincs minden esetben szoros kollaborációja a személyiséggel. Egy szociopatának is lehet kimagasló intelligencia hányadosa, lehetnek kiváló logikai képességei.
2021. szept. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!