Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha kitorne a 3. Vilaghaboru...

Ha kitorne a 3. Vilaghaboru es besoroznak a magyar embereket mi tortene ha nem mennenek el?

Figyelt kérdés

Besoroznak az embereket, fiatalokat. De mi tortene ha dezertalnanak?

Lelonek oket a demokracia neveben?

Bortonbe kerulnenek? De ha bortonbe kerulnek nem lenne jobb mint haboruba menni? Mert igy rengetegen inkabb bortonbe menenek?



2021. nov. 13. 20:16
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
20# ha háború lenne szerintem az összes katona pont lesz@rná az összes politikust inkább azt védenék ami tényleg kell nem a rendszert kell védeni hanem a hazád. Meg mi az hogy lelövöd orbánt? Mint egy ötéves eskü az nem úgy menne valszeg viktor bácsi elmenne gubbasztani.
2021. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
0%

#20-as voltam.


Mivel mérnök vagyok így remek távvezérelt pokolgépeket tudnék építeni vagy drónokkal távolról ölni. Mérget vehetsz rá hogy a rendszer ellen fordulnék ilyen esetben.


És bocs hogy nem vagyok gondolatok nélküli droid mint te...

2021. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

22# tudnál te a f.szt csinálni honnan sz.pnál te olyan dolgokat amikből drónt lehetne csinálni.


Amúgy én nem a kormányt védem hanem a hazám.


Amúgy ezek a cselekedetek terrorizmusnak minősülnek így autómatikusan nem a rendszer hanem a nép ellensége leszel és nem megúszod a besorozást helyette te leszel akit lelőnek ha ezt akarod (már ha lessz ilyen háború) rajta.



De mégegyzser mondom én nem azért mennék rögtön önszántamból mert annyira szeretném a a kormányt felőlem mindegyik elmehetne a gús büdös f@szba én csak is a hazámért tenném. De ha már rögtön itélkezel akkor elég kevés inetligenciára utal a tekintetben hogy mi is az a ahazaszeretet erről ennyit.

2021. nov. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Gondolatok nélküli droid 😀😀😀 Először is, nem vagy te semmilyen mérnök, ez világosan látszik a gyermeteg lelki világodból és a hülyeségeidből.


Bombát készíteni? Magyarországon van kb. 5000 ember aki házilag, mindennapos anyagokból effektív robbanó eszközt tud készíteni. Ezek szerint te köztük vagy, micsoda véletlen.


Drónt építeni? Aha, és mivel fogsz ölni, gyorskötözővel rászerelsz egy kést, te mérnökök gyöngye? :))) Ezek szerint nemcsak a rádiótechnikában és elektronikában vagy otthon (hisz távvezérelt bombát tudsz készíteni) , de a gépészetben és a mechatronikában is. Nem semmi! Nagyon érdekelne, hogy milyen szakon végeztél és milyen pozícióban dolgozol, mert ilyen szaktudás előtt muszáj megemelnem a kalapom.


Az is vicces, hogy ódákat zengesz itt magadról, de annyira sem vagy képes, hogy különbséget tegyél a HAZA és az Orbán-kormány között. Rajtatok, O1G-fóbiás, gyűlölettől megkeseredett embereken kívül ugyanis egy szóval nem beszélt itt senki politikáról. Miért is kellene fegyvert fogni Orbánért, te önálló gondolatokkal rendelkező nem-droid? Világháborúról és honvédelemről volt szó, hogy jön ehhez Orbán? Mi köze van neki egyáltalán a hadsereghez?


Abba már inkább bele sem kezdek, hogy milyen emberek lehettek ti, hogy a haza védelme helyett egyből iszkolnátok külföldre csatornapatkányként (nem mintha a nyugati országok nem fognák el a magyar a szökevényeket, hiszen szövetségesek vagyunk, nem mintha ne lenne kiadatás + továbbra is világháborúról volt szó.. de hagyjuk is...) , meg mindenféle felforgatásba, önkényes terrorizmusba, anarchista bomlasztásba kezdenétek.


Gerincetek kb. gumiból van ezek szerint, ezekre az "elvekre" aztán tényleg büszkék lehettek. És persze az értelmi szintetek is valahol egy kiskamasz szintjén van. Ha már felnőtt emberek vagytok, nagyon gyorsan irány a pszichológus, talán még nem késő!

2021. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
0%

2021 van, az internet korában már kicsit gyorsabban terjednek a hírek, nem 3 nappal később fogod megtudni, hogy háború vna miután kitört.


A hazáról meg annyit, hogy a haza a Föld nevű bolygó, az, hogy a térképre emberek határokat húztak az meg teljesen mellékes dolog.

2021. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
30%
25# NEM nem mellékes úgylátom hogy neked tényleg nincs fogalmad ilyenekről a haza nem caak határokat jelent de hiába magyaráznám nem tudnád megérteni
2021. nov. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
47%
De mellékes, mert néhányan úgy oda vannak egy országért, mintha a határokon kívül nem ugyanaz a bolygó lenne.
2021. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
62%

#25


Csak kiderült, ami eddig is lejött az írásodból, hogy egy ostoba anarchista vagy.


Az országokat nem megrajzolták, hanem évezredek során alakultak ki földrajzi, történelmi, etnikai és legfőképp kulturális szempontok alapján. Neked saját bevallásod szerint sincsen semmi közöd a magyarsághoz, erre újfent büszke lehetsz. A te fajtádnak én személy szerint nem csak háborús időkben küldenék golyót a fejébe. Ahogy korábban a történelemben, úgy most is csak rombolni, pusztítani tudjátok azokat az értékeket, amelyek alapjaiban határozzák meg az európai kultúrkört. Isten, haza, család -- ezek azok, melyek nektek semmit nem jelentenek a szélsőségesen individualista (értsd: érzelmileg teljesen éretlen, önző és visszataszító) világnézet mocsarában. Azt azért közlöm veled, hogy az életellenes fajtádat még a liberális nyugaton is lenézik, leköpik. Nyilván ez sok mindent megmagyaráz a korábbi agymenéseiddel kapcsolatban is, meg hogy mérnöknek hazudod magad (a kérdéseimre ezzel kapcsolatban nem sikerült válaszolni, micsoda meglepetés). Ritka magányos és szomorú életed lehet. Ha nem akarnék golyót küldeni oda, ahová való, talán még némi szánalmat is éreznék irántad.


A másik hülyeségeddel kapcsolatban annyit, hogy egy világháború kirobbanását megelőzik diplomáciai és politikai feszültségek, akár éveken át húzódóan. Tehát mire odajutunk, hogy te hallasz a háborús helyzetről, már rég le van zárva az összes országhatár. De külföldön is maximum is csöveskéntu tudnál tengődni, hisz szökevényeként az állam elfogna és kiadna Magyarországnak. Következésképp soha nem lehet semmilyen bejegyzett lakcímed, munkahelyed, adószámod, bankszámlád, postafiókod és még így tovább. De legalább önazonos lennél, egy csatornapatkány aki csatornapatkányként él. Ezek a gyermeteg hülyeségeid tökéletesen bizonyítják, újra elmondom, hogy érzelmileg és értelmileg egy 14-16 éves kisgyerek szintjének vagy.


(#24 voltam)

2021. nov. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Azért az anarhia fogalmát nézd már át kicsit, ha magadtól nem sikerült átgondolnod, hogy mit is írsz. :D :D

Ahhoz is külön gratulálok, hogy még fegyvert sem fognék semmi pénzért, de igen a " mi fajtánk " csak pusztítani tud... gratulálok. Amúgy azt tudtad hogy ha már fajtázol, akkor valószinű te is homo sapiens vagy... üdv ebben a fajban.


Amúgy nem mellesleg nem tudom te mit olvasol és én hol írtam bárhol hogy márnök volnék... de valamit nagyon beképzeltél akkor.


A felsorolásból meg egy a fontos a család, a család meg nincs hazához kötve, megjegyzem éltünk már MO-n, NO-ban és most Dániában, ennyit erről.

2021. nov. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
El énekelném a jános bácsi testét kukacok esik című dalt..
2021. nov. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!