Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nem akarok harcolni, hova...

Nem akarok harcolni, hova menekülhetnék?

Figyelt kérdés

Én székely vagyok,19 éves fiatalember és semmi kedvem nincs harcolni, nem akarok embert ölni!

A helyzet az, hogy ha háború lesz ami nagyon esélyes akkor az orosz nem áll meg, lejön egész bulgáriáig. Barátom munkatársai már kaptak is felszólítást, hogy legyenek készen ha menni kell, mi még nem kaptunk, de esélyes, hogy besoroznak ha háború lesz pár hónapon belül menni kell, viszont én nem akarok harcolni,főleg nem román oldalon (nincs semmi bajom a románokkal, de nem akarok harcolni velük) arra gondoltam, hogy meglógnék valami nyugis országba, szerintem, ha nagy kiterjedésű háború lenne Svájc sem lenne kivétel, így azon gondolkodom, hogy melyik lenne az a nyugis ország ahol el tölthetném biztonságosan ezeket a nehéz időket?



2022. jan. 28. 22:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%

Én viszont ismerek, aki ilyen stílust használt

Az meg hogy székely, nem garancia arra, hogy unalmában medvékkel bírkózik meztelenül a hargitán pálinkával a kezében

2022. jan. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%

Hát ha a TikTok meg a Facebook azt mondja,akkor úgy is lessz....Húzd fel a fejedre az alufólia sapkádat és búj be egy sarokba,holnap állítólag már jönnek a muszkák.Elég szomorú,hogy 19 évesen ennyi eszed van,hogy így hülyére tudnak venni.

Inkább Lenyugodhatna már mindenki a francba,rohadt fárasztó ez a fölösleges pánik keltés.Se az oroszok se a NATO nem fog bevállalni egy komolyabb konfliktust,mert tudják hogy az mindenkinek fájna,jól senki nem járna.Egyenlőre csak f.sz méregetés megy a felek között,tovább valószínűleg nem is fog menni.Egy esetleges világháborúnak nem lennének nyertesei,az oroszok és a NATO is megemlegetné a következményeit,Európáról nem is beszélve.Csak gondoljunk bele mekkora gazdasági károkat okozott az előző két világbajnokság,és meddig tartott belőlük felállni.Szóval megnyugodhatsz ugyan olyan hülyén fogsz meghalni mint most vagy,csak békés körülmények között.

2022. jan. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nos én székely vagyok, plusz még katona is.

Tankokat eddig is szállították vasúton, nem újdonság.

Viszont felszolitast senkinek sem kuldtek ki, szóval vagy barát barátja hazudik, vagy maga a kérdező.

2022. jan. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Na mit mondtam?
2022. febr. 28. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!