Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Komoly hogy az orosz hadsereg...

Komoly hogy az orosz hadsereg katonáinak fogalmuk se volt arról hogy hol vannak?

Figyelt kérdés
Hallottam azt a hírt hogy nem tudták hol vannak meg harcolni sem akarnak az orosz katonák. Ennyire nem voltak képben hogy ukrajna közelében vannak?

2022. febr. 26. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Láttad, hogy szinte kölykök akiket elfogtak az ukránok? Honnan szerezte és fanatizálta ezeket Putyin?
2022. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Ilyenkor mindenki küldi a dezinformációkat, nem lehet ezeket komolyan venni.
2022. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg sokan tudják, sofőrök, parancsnokok stb biztosan. Náluk ez begyakorolt szöveg, hogy ne annyira megszállóként ítéljék meg őket.


Közkatonáknál lehet van aki nem tudta, mondták neki hogy szálljon fel a teherautóra és ment. Ezt az is támogatja, hogy sokan az első fegyveres konfliktusnál megatdták magukat, állítólag azért mert arra számítottak hogy békefenntartásra mennek, nem egy húsdarálóba küldi be őket az orosz állam.

2022. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Én olvastam már az első-második nap elvileg oroszországból kiszivárgott "nem hivatalos" információkat, hogy erőszakkal vittek el fiatalokat és irattak alá velük papírokat.
2022. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 L.. István ***** válasza:
83%
Dehogynem tudták hol vannak. Azt viszont szerintem biztos nem tudták, hogy valós támadás lesz majd és harcolniuk kell, tényleg csak azt hitték, hogy hadgyakorlat lesz.
2022. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
6%
A katonák legtöbbje ugyanúgy csak egy betanított droid 90-es IQ-val, mint egy átlag gyári munkás a sor mellett. Nyilván nem meglepő, hogy előfordul ilyen.
2022. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
orosz reguláris erők egy évre szerződött katonák és általában az megy katonának aki munkanélküli. T-72-esekkel és Kamazokkal harcolnak 18 éves oroszok, persze hogy nem úgy halad az invázió ahogy szeretnék.
2022. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
nyilván nem fogja azt mondani szerencsétlen hogy "igen jöttem szétlőni titeket" ha nem akarja hogy agyba főbe verjék azonnal
2022. febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
annyit hozzáfűznék hogy kétségekkel kell kezelni minden egyes felvételt, rengeteg a hamis hír. Például rengeteg olyan felvételről amelyen kiégett orosz haditechnika látható kiderült hogy valójában a 2014es doneck medencei harcokból származó képsorok. De volt már hogy a beiruti robbanás is ide lett keverve
2022. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jó de gondolom a deszantosok tudták mit csinálnak vagy a nagyobb részük meg az is lehet hogy csak ezt mondták nekik az orosz vezetőség ha elkapják őket ezt mondják hogy minél kevesebb baj legyen és úgy ítéljék meg őket hogy nem tudták mi van. Mert inkább azt mondom ha elfognak nemtudtam mi van meg azt hittem gyakorlat hogy ne megszálló agresszorként bánjanak velem.
2022. febr. 26. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!