Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A következő 24 (esetleg...

A következő 24 (esetleg 48-72) órában tényleg eldőlhet az orosz-ukrán konfliktus sorsa, ahogy sok vezető állítja?

Figyelt kérdés
Mondjuk fegyvernyugvás-tűzszünet kihirdetésével?

2022. febr. 28. 12:35
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
25 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Az oroszok nem fognak belemenni egy sima "tűzszünetbe", kapitulációt várnak. Ha erre az ukránok hajlandóak, ok.
2022. febr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem is az oroszoknak is kemény feltétleik lesznek, hogy minimum tűzszünetet tartsanak... aztán jöhet a többi, megannyi tisztázni való...NATO, EU is.
2022. febr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Eldőlhet: ha megegyeznek a tárgyalóasztal mellett, ami reméljük mielőbb bekövetkezik. Katonailag nem fog eldőlni ennyi idő alatt.
2022. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz fegyverszünet, így hogy a nyugat szállítja a fegyvereket biztosan nem.
2022. febr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azon fog eldőni, hogy az oroszok bevetik-e nehéztüzérséget, rakéta sorozat vetőket, thermobárikus bombáikat. Ha igen akkor nem tudnak az ukránok sokáig ellenállni!


Szerintem be fogják vetni ezeket a fegyvereket, ahogyan nőnek a veszteségeik, és nő az ukrán ellenállás. Nem lesz más választásuk, ha el akarják kerülni a könnyű páncélos gyalogságuk tömeges elvesztését.



Szerintem Kijev a következő 24örában elesik!


A civil lakosságnak utat nyitottak az oroszok, akik maradnak azokkal szemben már nehéztüzérséget is be fogják vetni.


Utána megindul az orosz főerő, amely most kb, 30 km-re van Kijevtől.

2022. febr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 DarthRevan20 ***** válasza:
19%

Fegyverszünetre ne számítsunk. Putyin mindenre gondolt.

Ha már csendesedne ez a háború, akkor szerintem Putyin nem mozgósította volna a határhoz a Fehér Oroszokat, vagy pedig nem küldte volna rá Ukrajnára a Csecsenieket. Nem hozta volna készenlétbe a Nukleáris fegyvereket sem. :(

2022. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Ez a háború már eldőlt, Putyin veszített. Ha porig rombolná kievet, akkor pedig nemzetközi hajtóvadászatot indítanak ellene és az összes jelenlegi orosz vezető ellen népirtásért.
2022. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem most kezdődött és nem is most fog véget érni.
2022. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!