Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért vonzz a katonaság?

Miért vonzz a katonaság?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt is voltak ilyesmi "gondolataim", de most egy pár hete felerősödött, hogy szeretnék katona lenni.


A francia idegen légió nagyon vonzz. A magyar honvédség is, viszont az nem annyira kemény.?), Plusz nincsenek afrikai, iraki,stb bevetések.


18f vagyok, jövőre érettségizem. Szín 5-ös tanuló vagyok. Mindennap eddzem a túlsúlyom miatt, de imádom az edzést. És már fogytam egy jó pár kilót, meg izmosodtam.


Szerintetek miért vonzz engem ez a téma? Lehet örökletes is? (Apukám mondta, hogy fiatal korában ő is akart légiós lenni csak meggondolta magát)


Lehetek légiós?


Köszi mindenkinek!



2022. márc. 1. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
vannak szucidhallamú fegyvermániások.
2022. márc. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Ezt muszáj volt.. Köszi és gratulálok!
2022. márc. 1. 18:55
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom nem azért, mert szereted a romlott kukacos kaját ami Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr juttatott a határvédőknek.
2022. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Eltaláltad! :D Nyilván nem azért. De engem inkább a légió izgat :)
2022. márc. 1. 19:20
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
vonz, egy z-vel
2022. márc. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Inkább a halál, mint ez a mérgező család. :/


Higgyétek el.

2022. márc. 2. 15:15
 7/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem szeretnék meghalni.. De nem titok, hogy bőven benne van ez a katonaságban..
2022. márc. 2. 15:15
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

Inkább menj nyugatra.

Nekem is rossz a családom és az orbáni magyarországot sem szeretem.

2022. márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Látom sok jó választ kaptál.


Nos én 1 évet szolgáltam katonaként honvédségbe. Talán azért vonz mert a katona élet egyedi és különleges. Befogadó és ott az ember többnek érti magát. Naphosszat tudnám sorolni de nekem tetszett jó dolog! 🙂


A légió kemény hely. Nagyon elszánt és kemény kell legyél oda. A magyar honvédség se rossz. Próbáld meg először azt. Aztán ott megkapod az alapokat. Ha tetszik a katonaélet magyarba. Utánna próbáld meg a légiót! Jó tanács. Amúgy ha jó vagy honvédségen keresztül missziókba is eljuthatsz! 🙂😀

2022. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!