Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Laikus vagyok, de csak szerint...

Laikus vagyok, de csak szerintem katasztrófális az orosz stratégia?

Figyelt kérdés

Nincs koordináció a légierő és a szárazföldi erők között.

Szárazföldön sincs koordináció a tüzérség, gépesített hadosztályok, páncélos hadosztályok és a katonák között. Annyit látok csak a hírekből mindig hogy egy úton mennek össze vissza az oroszok konvojban majd az ukránok kilövik őket. Amikor meg lemennek az útról a tankok akkor elakadnak a sárban és otthagyják őket a katonák.

Logisztika is szervezetlen a hírek szerint.

Miért nem bírnak jobban harcolni? Ez nem Vietnám vagy Afganisztán hogy a hegyekben elbújnak az ellenséges erők és azt csinálnak amit akarnak, itt nyílt búzamezők vannak szerte az országban.


2022. márc. 11. 07:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"idiótának kell lennie, aki azt képzeli, hogy a szovjet birodalom feltámasztható"


Ebben maximálisan egyetértünk ;) Sajnos a vak is látja, hogy putyin bizony ez az idióta. Ő maga hangoztatja minden beszédében ezt a célját. A szovjetúnió összeomlását tragédiának nevezte. Követelte, hogy a NATO vonuljon vissza az 1997-es határaira. A véletlenül élesített győzelmi beszámoló is egy új "szovjetúniószerű" szövetségről beszélt. Az ortodox pátriárka felsorolta, hogy Fehéroroszország és Ukrajna után Moldova, Kazahsztán, Észtország, Lettország, Litvánia jön. Aki ezt tagadja az vagy végtelenül ostoba, vagy fizetett ruszki troll.


És ezerszer inkább kerüljön 3x ennyibe a gáz, mint hogy megint elveszítsük a szabadságunkat a ruszkik miatt.

2022. márc. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%
Hazudsz, nemígy mondták!
2022. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!