Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha a NATO besoroz katonának...

Ha a NATO besoroz katonának akkor mit fogsz tenni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel addig hergelik egymást a NATO meg az oroszok hogy kitört a világháború,de atomot nem vetnek be ezrével hanem simán egymásnak esnek.


Magyarország NATO tag és ha elfogy az igazi katona akkor mindenkit besoroznak és megy a frontra.


Te mit fogsz tenni ha ez megtörténik?



2022. márc. 13. 17:50
A kérdező szavazást indított:
Boldogan,teljes erőbedobással megyek harcolni a NATOért meg a szabadságért.
Megyek mert muszáj,ellátom a kötelességem de nem örülök neki.
Amint alkalmam adódna rá megadnám magam,átállnék az oroszokhoz.
Elszöknék a sorozás elől,nincs nekem kedvem az ilyesmihez.
41 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Haladéktalanul átállok a szovjet oldalra. Ami technikát lehetséges magammal viszem.
2022. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
A NATO nem sorozhat be
2022. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Nincs olyan, hogy a NATO besoroz...
2022. márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Egy ilyen nevetséges forgatókönyvben a NATO lenyomja az oroszokat légierővel napok alatt. Mire oda ér a helyzet, hogy sorozzanak, már nem sok minden marad Oroszországból.

Tudom, hogy sok itt az orosz fan, de katonailag is csak középhatalom, ha az atomarzenált nem nézzük.

2022. márc. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%

#4


" Mire oda ér a helyzet, hogy sorozzanak, már nem sok minden marad Oroszországból."


Meg a többi országból sem...

2022. márc. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom. De putyin a saját szájával, tehát nem egy nyilatkozatban, mondta, hogy tökéletesen tisztában van az erőviszonyokkal, tudja, hogy a NATO hatalmas haderő, az oroszhoz képest.

Remélem, hogy amit kérdezel, soha nem jön el.

2022. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Nemigazán szeretném két degenerált nagyhatalom párviadalában megvívni, különben meg tudtommal mivel a NATO tagjai vagyunk így a kormány valamivel az adófizetők pénzéből is hozzájárul a NATO működéséhez tehát ha úgy vesszük én már valamilyen formában támogattam a szervezetet, hogy támadás esetén egy ütőképes hadsereggel kiképzett katonákkal védekezni tudjanak, ha erre nem képesek akkor meg adják vissza az összes pénzt és húzzák le magukat de én biztos nem fogok helyettük harcolni mikor pontosan ezért léptünk be, és ezért támogatjuk elvileg őket.
2022. márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
az oroszok után jönne Kína, ami nagyobb falat lenne a NATO számára jóval
2022. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Emiatt nem kell aggódnod..A NATO 5x erősebb..Oroszországnak meg van 6008 atomja...Megmondták többször ha vesztésre állnak mindet ki fogják lőni a NATO tagokra...Putyin nem akar egy Oroszország nélküli világban élni...Ezért mondják mindenhol hogy ne törjőn ki a 3.vh..Mert az 2 órán át fog tartani..S azonnal lesz 2 milliárd halott..Nem fog itt senki repcsikkel szórakozni . oroszország tudja hogy 10x erősebb a NATO így azonnal kilővi az atomot ..Nemhiába vannak Defcon2-esben 2 hete..15 perc alatt indíthatóak a rakéták...6008 rakétaból Budapest mellett Veszprém,Szeged,Debrecen is fog kapni..Szóval ha látod hogy a NATO hadbalépett akkor még olyan 40-70 perced marad a Földön élni ...
2022. márc. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%
Akik arra szavaznak hogy elszőknek..Hadkötelezettség van...Nézzétek meg mi van Ukrajnában..Aki nem megy katonának hadbíróság s azonnal viszik az éles frontra vagy az ottani börtönbe zárják amit bármikor eltalálhat egy lövedék..Gondolkodjatok már..Ha hadkötelezettség van akkor semmi jogod nincs..Ha nem harcolsz akkor majd fejbelőnek..
2022. márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!